Jar sa čoskoro ukáže v plnej svojej paráde a teplo bude ako v lete. Lenže ako rýchlo a na poslednú chvíľu postaviť záhradný altánok, ktorého stavbu sme opäť odložili?

Zohnať v týchto dňoch remeselníkov na stavbu pergoly či prístrešku na záhrade už nemusí byť ľahké. Odrádza aj vysoká cena stavebného materiálu. Lenže ako si konečne na záhrade dopriať príjemný a bezpečný tieň, či ochranu pred jarným a letným dáždikom? Stavte na mobilný záhradný altánok v podobe nožnicového stanu.

Mobilný altánok neberte ako kompromis

Práve naopak! Pozrite sa na jeho výhody. Veď rozhodnúť sa, kam pevný prístrešok na záhrade postaviť, nebýva jednoduché a žiadne riešenie nemusí byť ideálne. Záhradný pavilón z nožnicového stanu dokážete takmer lusknutím prstov presťahovať z jednej časti záhrady na inú. Obrovskou výhodou je, že stan postavíte aj rozložíte za pár minút, naviac aj v jedinej osobe. V zloženom stave je naviac skladný, takže keď ho práve nepoužívate, môžete ho odložiť, Jednoducho ho tiež preveziete zo sebou na chalupu, alebo dokonca na dovolenku. Je na priestor pri prevážaní veľmi skromným a nezaberie takmer žiadne miesto.

Prístrešok, ktorý sa vám prispôsobí

Altánok z nožnicového stanu sa vie presne prispôsobiť našim potrebám. Akú veľkosť si prajete? Vybrať si môžete od 2×2 metrov až po 6×3 metre. Aj najväčší sa vám zdá byť malým? Pravdou je, že na veľkých oslavách či pri záhradnej svadbe oceníme aj väčšie zastrešenie. Výhodou nožnicových stanov je ich možnosť spájať sa dohromady. Takto si vytvoríte ešte omnoho väčší záhradný pavilón, či môžete čarovať s jeho tvarom.

Vybrať si máte možnosť z dvoch typov materiálov, zvolíte si farbu nepremokavej strechy, rozhodnete sa tiež, či vám stačí strecha, alebo chcete aj textilné bočné panely. Tieto detaily dokonalo menia váš záhradný pavilón. Je len na vás, ako si navrhnete ten svoj. Kvalitné nožnicové stany vhodné ako záhradné pavilóny predáva firma MUTTON. Sortiment nájdete na webových stránkach Expodom.sk.

Súvisiace príspevky