Nie, naozaj si nerobíme žarty, farebné riasenky sú späť a na tohtoročné leto nastupujú v plnej paráde. Black is out, teraz vedú farby. Záhradné párty, plážové dobrodružstvo i bežný pracovný deň môžu farby krásne rozsvietiť, tak prečo sa im brániť.

Na módu modré riasenky, ružové rúže a zelených tieňov si iste mnoho z nás spomenie. Niekto s nostalgickou slzou v oku, niekto s nefalšovaným zdesením, ale či chceme alebo nie, farebné riasenky sú fenomén, ktorý práve oslavuje návrat na výslnie. K dokonale letnému vzhľadu vlastne už nič iné nebudete potrebovať, snáď len pre večerný dramatickejší efekt tiene alebo ceruzku na oči tón v tóne. Farebné riasenky môžeme vidieť aj na prehliadkových mólach, kedy s ich pomocou doladia návrhári celkový vzhľad modelky k dokonalosti.

Vhodne zvolenou farbou môžete svoje oči krásne rozžiariť. Modrá ladí ku všetkým farbám očí, pristane blondínkam i tmavovláskam a je to taká nová čierna, nikdy s ňou nešliapnete vedľa. Zelenú by mali voliť majiteľky hnedých alebo modrých očí a ak ste odvážna zelenoočka, pokojne ju skúste tiež. Fialová dodá iskru modrým a zeleným očiam a hnedé oči vytiahne a rozžiari. Nebojte sa farieb a vyskúšajte ich, veď je leto a k tomu farby patria a vyskúšať farebnú riasenku môžete pre začiatok napríklad na večerné párty alebo na dovolenke.

Pre ochranu rias aj zväčšenie objemu nezabudnite použiť podkladovú bázu na riasy, ktorá vám riasy vyživí, predĺži, pripraví pre použitie riasenky a tiež zabezpečí perfektné nanášania aj trvanlivosť. Farebné riasenky jednoducho buď milujete alebo nenávidíte. Alebo ste ešte neobjavili ich kúzlo a možno po vyskúšaní zmeníte názor. Vyberte si na www.parfemy-elnino.cz tú svoju a dajte farbám šancu. Nemusíte sa hneď púšťať do žiarivo tyrkysovej, ale tlmená tmavo modrá by pre začiatok mohla byť správna voľba. Veď leto, to je čas nových lások – a prečo by novou láskou nemohla byť napríklad aj maskara?

Súvisiace príspevky