V posledných rokoch vypláva na povrch, že označenie BIO je len marketingovým ťahom potravinárskeho priemyslu k vylákaniu peňazí zákazníkov z ich peňaženky. Musíme sa prikloniť, že ide o takmer istú pravdu, avšak v oblasti kozmetiky to neplatí. Detská BIO kozmetika je ideálna a vysoko šetrná k citlivej pleti našich detí. Práve detská kozmetika prechádza najprísnejšími kontroly na kvalitu produktov, preto ju vo veľkom meradle používajú aj samotní rodičia.

bioPre vaše deti tá najlepšia kozmetika
Deti si zaslúži tú najlepšiu možnú starostlivosť a záleží len na nás, ako kvalitná bude. Nesmieme zabudnúť, že detská pokožka je o mnoho citlivejšia, než u dospelého, preto sa k nej musí pristupovať so všetkou opatrnosťou.

Taktiež je dobré si uvedomiť, že keď sa cez kožu dostávajú veci von v podobe potu, dostávajú sa aj dovnútra. Detská BIO kozmetika je zbavená akýchkoľvek nežiaducich chemických látok. BIO kozmetika je vyrobená len z prvkov rastlinného pôvodu.

BIO kozmetika je šetrná
Detská BIO kozmetika je maximálne šetrná k ich citlivej pokožke. Naopak štandardné kozmetické prípravky síce nemusia, ale zvyšujú sa riziko agresívnej reakcie v podobe alergie. Používajte len prírodné preverené prípravky.

Vyvarujte sa používaniu aj klasického mydla, ktoré nemusia mať pozitívny vplyv na vývoj pokožky, vždy používajte rastlinné komponenty bez pridaných prímesí. Každá pokožka má ochranný film, nenarúšajte ten detský svojou nedbalosťou.

Ak hľadáte kvalitnú BIO kozmetiku pre deti, zamerajte sa na internetovú predajňu http://www.charming.cz/

Súvisiace príspevky