Husté riasy dokážu so ženským pohľadom urobiť divy. K niektorým z nás bola príroda štedrá a pre získanie zvodného pohľadu stačí len riasy zľahka pretrieť riasenkou, iné si musia k efektu žmurkacej bábiky pomôcť trochu viac. Našťastie to nie je nijak zložité a upravené riasy aj obočie môže mať každá žena.

Magický pohľad spoza dlhých rias je dôsledok dlhodobej starostlivosti RefectoCil. Hoci ešte nedávno boli hitom riasy umelé a miniatúrne či priamo vytrhané obočie dokreslené ceruzkou, posledný rok sa hlása návrat k prírodným typom s dokonalým make-upom. Vyzerať dobre je nutnosťou pre každú úspešnú ženu. Ako to dosiahnuť, nepresediac hodiny v kozmetických salónoch, neminúť imanie a nezblázniť sa z toho? Starajte sa samy o seba. Nie je nič jednoduchšie, než si zafarbiť riasy a obočie v priebehu niekoľkých minút. Stačí si vybrať z piatich odtieňov RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint, odlíčiť sa, zmiešať oxidačné liquid s pigmentovaným krémom, naniesť pomocou tyčinky či štetca a nechať päť až desať minút pôsobiť. 15 ml balenie vystačí cca na 30 použití, pričom efekt je garantovaný po dobu až 6 týždňov. Ráno po prebudení aj večer na spoločenskej akcii budú vaše riasy skvele vyzerať.

Farba je len jedna z možností riešenia a u slabých a jemných rias pomôže len čiastočne. Obnovujúci prípravok pre hustotu a rast rias RefectoCil Lash & Brow Booster bol vyvinutý, aby urýchľoval rast chĺpkov aj rias a dodával im silu. Pomáha tiež vypĺňať holé miesta v obočí a jeho účinky si pochvaľujú aj majiteľky citlivých očí. Tam, kde príroda naopak nadelila viac, než by sa želalo, pribehne na pomoc zosvetľovacia pasta na obočie RefectoCil Blonde Brow. Pasta vie zosvetliť obočie až o tri odtiene a umožní ženám s tmavými vlasmi stať sa brunetkami a blondínkami s prirodzeným vzhľadom.

O svoj vzhľad sa treba starať. Žena, ktorá našla svoj štýl a cíti sa v ňom dobre, bude vždy usmievavá a sebavedomá.

Súvisiace príspevky