S ohľadom na situáciu s pandémiou koronavírusu je prospešné nenavštevovať potenciálne nákazlivé miesta a radšej zariadiť všetky dôležité veci z tepla domova. Týka sa to aj Vianočných darčekov. Dobrým tipom je nákup fotodarčekov.

Len do 3. novembra bude trvať v HappyFoto špeciálna akcia na fotokalednáre so zľavou až 50% z pôvodnej ceny. V prípade špeciálnych fotokalendárov deLUXE je tá zľava až 40%.  Akcia sa týka aj ostatných fotoproduktov. Lacné fotokalendáre tu budú len do uvedeného termínu. Aj keď sa budú dať kúpiť v určitej zľave, ich cena bude s prichádzajúcimi Vianocami stúpať.

Obdarovanému na mieru

Nešlo by o obyčajný fotokalendár, aký nájdete v kdejakej predajni ale fotokalendár s vlastnými fotografiami. To by bolo prekvapenie pre vášho blízkeho, ak by od vás dostal fotokalendár, v ktorom by našiel niečo, čo má rád – fotografie predstavujúce jeho hobíčka, rodiny, známych miest a atď. Určite by sa potešil. Takýto fotokalendár si môžete vytvoriť v HappyFoto.

  • V HappyFoto máte, až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť fotokalendár. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi.
  • Fotokalendár je umiestnený na špirále a obsahuje aj oko pre zavesenie. V ponuke je viacero rôznych druhov fotokalendárov. Vybrať si môžete nástenné, stolové, plánovacie aj ročné plánovacie fotokalendáre. Tak isto formáty na výšku, šírku aj do štvorca.

Pre fajnšmekrov

Pre náročných je tu fotokalendár deLUXE. Jeho výroba prebieha vyvolaním fotochemickou cestou na kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania sú 3 pracovné dni. Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový. Využite príležitosť nakúpiť lacné fotokalendáre.

Súvisiace príspevky