Malá investícia pre peňaženku, veľká služba pre čistý domov. Čistenie kobercov Trenčín

okt11,2016 #servis
38069300 - young blond housewife cleaning a couch with a rag and a cleaning spray at home

Máme dve deti a koberec v ich izbe už zažil mnoho. Farby, tuš, lak, lepidlo… Vždy som sa snažila škvrny čo najlepšie vyčistiť, ale nikdy to nešlo dokonale. Deti už trochu vyrástli, tak sme s manželom rozhodli, že by možno stálo za to, pokúsiť sa koberec uviesť do pôvodného stavu. Mali sme v podvedomí, že existujú firmy na toto priamo určené. Chcelo to vybrať len tú najlepšiu. Nemienili sme si do domu pustiť len tak niekoho. Ako najlepšia voľba sa nám javila upratovacia firma A SERVIS LIPKA s. r. o., čistenie sedačiek Trenčín, hĺbkové tepovanie kobercov, aj napriek tomu sme netušili, čo presne očakávať.

Prvá pozitívna vec bola, že pracovníci firmy A SERVIS dorazili včas na dohodnutý termín. Nič od nás nepotrebovali, a tak sme ich nechali v pokoji robiť ich prácu. Išlo síce len o jednu izbu, ale aj tak nás prekvapilo, aký boli pracovníci rýchli. Bez zvláštnych očakávaní sme sa vydali na obhliadku vyčisteného koberca. Na prvý pohľad sme pracovníkov podozrievali, že nám nepozorovane vymenili náš starý koberec za nový. Len sa smiali. Po histórii kreativity našich detí nebolo ani pamiatky. Koberec bol úžasne čistý a prevzdušnený. Dokonca aj na ťažko prístupných miestach. Profesionáli z firmy A SERVIS si poradili so všetkým. Rozhodne sme v taký kvalitný výsledok ani nedúfali, naviac to v celej izbe krásne voňalo.

S manželom sme sa zhodli, že táto investícia sa nám rozhodne mnohonásobne vyplatila. Vzhľadom k tomu, že táto firma ponúka viac než len službu čistenia kobercov v Trenčíne, určite sme ju nevyužil naposledy.

 

 

Umývanie okien v nebezpečných podmienkach, to je „Výškové čistenie fasád Trenčín“

Naša firma sa nachádza v najvyšších poschodiach vysokej budovy, takže ich čistenie nie je úplne jednoduchá záležistosť.  Ale blížilo sa dôležité stretnutie s novým potenciálnym obchodným partnerom a bolo potrebné dať celú kanceláriu do kopy a to vo všetkých detailoch. Preto sme si sadli k počítaču a hľadali sme takú firmu, ktorá by v čo najkratšom čase naše okná umyla.

 A tak sme podľa recenzií rozhodli obrátiť sa na umývanie okien, zimných záhrad, Výškové práce Trenčín, čistenie fasád. A za seba aj svojich ďalších kolegov musím povedať, že sme veľmi spokojní, pretože s nimi nebol jediný problém, prácu urobili rýchlo a bez najmenších komplikácií. Prístup k našim oknám je naviac veľmi obmedzený, ale aj s týmto si dokázali poradiť. Naša budova sa naviac nachádza vo veľmi rušnej ulici, kde ku všetkému ešte aj prebieha stavba, ale pre zamestnancov A SERVIS to aj tak nebol problém.

Čas umývania naviac vedeli prispôsobiť našim požiadavkám, aby svojou prácou ničím nenarúšali chod našej spoločnosti.  Aj keď išlo len o menšiu zakázku, vyšli nám vo všetkom v ústrety a chovali sa veľmi profesionálne a ich celková organizácia ohľadom splnenia práce bola perfektná. Takže pre tých, ktorí hľadajú kvaitný servis na umývanie okien, tak A SERVIS LIPKA je jasná voľba, pretože my sme sa ešte s nikým lepším, kto ponúka umývanie okien v Trenčíne, ešte nestretli. A už ani nestretneme, pretože sa už na nikoho iného s umývaním okien obracať nebudeme. A SERVIS nám totiž zariadi všetko, čo potrebujeme. Dúfame, že pridaním tejto našej skúsenosti pomôžeme vo výbere ostatným, ktorí potrebujú umývanie okien a iných upratovacích služieb.

Súvisiace príspevky