Márne zháňate oblečenie, ktoré by vám naozaj pristalo? Možno na to idete úplne zle. Ani tá najlepšie strihaná sukňa alebo blúzka vám totiž nepadne, ak pod ňu nezvolíte tú správnu spodnú bielizeň. A dobrý e-shop s módou to zaručene vie …

Dobre padnúca podprsenka a dokonale sediaci nohavičky majú pre moletky alias bacuľky doslova kľúčový význam. Prsia usadené v ideálnych 7/8 postavy a žiadne zarezané faldíky urobia s vašou postavou zázraky. S obmenou svojho šatníka by ste preto mali začať práve tu.

 

Správna spodná bielizeň zamaskuje väčšie bruško aj neforemné prsia

Pri výbere oblečenia na dolné partie by sa bacuľky mali zamerať predovšetkým na modely s tzv. vyšším pásom. Môže ísť o tvarujúce nohavičky, ale aj o rifle alebo dobre strihané nohavice. Báječne stiahnu bruško, a pritom sú slušivé a pohodlné.

Na širšie stehná zase platia sťahovacie nohavičky. A ten správny tvar vášmu hrudníku dodá push-up podprsenka najlepšie s širšími ramienkami a kosticami. Vďaka nej si môžete dovoliť aj odvážnejšie strihy oblečenia, ktoré vám až doteraz zostávali nedostupné.

 

Príliš materiálu plnoštíhlym ženám nesvedčí

Pokiaľ vo vami zvolenom kamennom alebo on-line obchode s módou narazíte najmä na vrecovité stany a ďalšie s kúskami s až príliš veľkým množstvom látky, vyhnite sa mu oblúkom. Obrys postavy vynikne vo splývavom oblečení, avšak bez zbytočného upnutia. Ideálne oblečenie pre ženy “krv a mlieko” by malo čo najvernejšie kopírovať postavu, ale zároveň sa nesnažiť o príliš úporné maskovanie nedostatkov. Veľakrát ide totiž o proces skôr kontraproduktívny.

Ideálne tak pre vás budú tričká a blúzky sa zavinovacím efektom, šaty z voľnejších materiálov alebo áčkové sukne, ktoré zvýraznia váš pas a opticky vytvarujú postavu. Pre milovníčky pohodlia sa potom miesto staromódnych svetríkov ponúkajú skôr nápadito vykonané kardigány opticky rozbíjajúce siluetu postavy. Pre väčší efekt odporúčame taký outfit doplniť najlepšie opaskom alebo dlhým náhrdelníkom.

Ďalšie tipy na slušivú módu pre moletky nájdete v e-shope Shopinguj.sk

Súvisiace príspevky