Valentínska večera v luxusnej reštaurácii tento rok určite nebude. Povedzte si preto o luxusný darček. Taký, po ktorom už dlho túžite. Nechajte sa obdarovať toaletným stolíkom, alebo krásnym neokukaným šperkom

Po čom ženy túžia? To ako ženy vieme najlepšie samy

Najhoršie sú nechcené darčeky. Začať to môže večerou v reštaurácii, kde sa skutočne necítime dobre. A potom tie darčeky! Luxusná spodná bielizeň, ktorá nám nesedí veľkosťou. Prípadne taká, ktorá miesto toho, aby ukázala naše prednosti, ešte viac uberie na našich kladoch. Často tiež dostávame nevhodné šperky. Strieborné náušnice, aj keď sme na tento materiál alergické, či dizajnovo nie príliš podarené kúsky. Obchodníci pred sviatkom lásky radi využijú možnosť predať všetky ležiaky a naši muži zúfalo zháňajúci darčeky sú ideálne obete. Tento rok sa máme veľkú šancu nevhodným darčekom vyhnúť. Vyberme si ich samy.

Nechajte sa obdarovať toaletným stolíkom

Ktorá žena netúži po mieste, kde sa môže o seba starať? Ideálne sú k tomu toaletné stolíky s taburetom. Postojačky v kúpeľní pred zrkadlom nás to príliš nebaví. Pritom ak nás starostlivosť o seba samú baví, vypadáme lepšie a mladšie. Nezanedbávame rôzne skrášľovacie procedúry, vrátane tých omladzovacích. Naviac aj kozmetike sa viac darí na toaletnom stolíku mimo kúpeľňu. Práve v teplej a vlhkej kúpeľni naša kozmetika degraduje a rýchlo sa kazí. Toaletný stolík v spálni či v predsieni je pre kozmetiku omnoho lepším miestom na jej uskladnenie.

Ak šperk, tak podľa nášho výberu

Naznačil vám partner, že by vám rád vybral šperk? Nasmerujte ho nenápadne správnym smerom. Nechajte sa obdarovať náhrdelníkom. Zlaté kombinované náhrdelníky prinášajú krásu žltého zlata v kombinácii so zirkónmi, ktoré šperk zbytočne nepredražujú, ale dávajú mu rovnaká šarm, ako keby boli s diamantami.

Súvisiace príspevky