Až sa zima opýta, čo si robil v lete, odpoveď je jednoduchá. Hľadal som a našiel to najlepšie ubytovanie pre trávenie pokojných víkendov alebo romantickej dovolenky. Niet lepšieho miesta, ktoré by dokázalo skĺbiť príjemné s užitočným než drevenice v horách.

Poriadny kus nostalgie v človeku vzbudí pobyt v štýlovej drevenici s ešte štýlovejším menom. Drevenica Ledárna zaujme na prvý pohľad a je zárukou prežitia nezabudnuteľných chvíľ. Vďaka svojej úžasnej polohe v horskom stredisku Černý Důl je vzdialená necelých 300 metrov od lyžiarskeho areálu a poskytuje svojim obyvateľom maximálne súkromie počas celého roka.

 

Teplo v každom prípade

Názov Ledárna nie je synonymom pre zažitie studených večerov aj rán, práve naopak. Drevená chalupa má tie najlepšie izolačné vlastnosti. Drevo ako stavebný materiál obstojí aj v tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Naši predkovia dobre vedeli, prečo práve  drevenice stavali.

 

Luxus v rustikálnom podaní

Krása pre oči, dôraz na pohodlie. Drevenica Ledárna z rúk svojho zhotoviteľa Martina Roubala je architektonicky navrhnutá v starom štýle. Poskytuje však luxus v najvyššej miere, ktorý ocenia aj tí najväčší fajnšmekri. Interiér je vybavený rustikálnym krkonošským nábytkom v štýle podhorskej chalupy a saunou. Vo svetlici dominujú veľká kachľová pec s krbovou vložkou, ktoré umožňujú legendárne spanie za pecou. Každá izba je originálne koncipovaná do ducha doby našich pra-prababičiek.

 

Romance pre všetkých

Genius celého pobytu netvorí len interiér, ale aj okolie domu. Chalupa je čiastočne zrubová s arkádami, staré násypy, kamennými stenami a smrekovcovým šindľom na streche. Romantický dizajn dotvára záhrada pred domom, detské ihrisko, prírodné jazierko a prítomnosť vonkajšej vírivky.

 

Spojte sa s profíkmi

Romantický pobyt je možné rezervovať na určitý termín alebo predĺžiť na neurčito pomocou vlastnej stavby. Mať svoju drevenicu už je splniteľným snom a môže sa stať realitou. K tomu, aby vám hovorili “pane”, stačí osloviť profesionálov.

Súvisiace príspevky