Keďže som v minulosti pracovala ako upratovačka mám k upratovaniu veľmi pozitívny vzťah. Niekto by mohol povedať, že som maniak, ale ja by som to zase tak čierne nevidela. Rada udržujem svoj dom v čistote a v poriadku a pozývam si pravidelne firmy na umývanie okien a čistenie kobercov. Zatiaľ som so žiadnou nebola na konci spokojná tak ako s firmou A SERVIS LIPKA. Sú schopní a ochotní o všetko sa postarať kvalitne a precízne.

Vďaka tomu, že som sa v podobnom odbore už pohybovala a mala som možnosť porovnať viacero firiem, tak môžem firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., čistenie sedačiek, strojové tepovanie kobercov Košice, naozaj odporučiť. Využívajú strojovú metódu čistenia. Táto metóda čistenia kotúčovým strojom je veľmi spoľahlivá a účinná. Oveľa účinnejšia než je metóda extrakčná. Po extrakčnej metóde čistenia môže byť koberec fľakatý a zostáva veľmi dlho mokrý. O tom, že nie je tak dokonale vyčistený, ani nehovorím.

Pokiaľ chcete mať koberec mäkký, voňavý a zase ako nový, určite voľte strojovú metódu. V kombinácii s kvalitnou chémiou Bosch RTS, ktorú firma využíva, dokáže zázraky. Zbaví váš koberec nielen nečistôt ale aj alergénov a po vyčistení je koberec takmer suchý. Čo viac si priať?

A pre tých, ktorí nemajú toľko času ako ja, aby trávili čas doma s remeselníkmi, mám tiež riešenie. A SERVIS má natoľko spoľahlivých pracovníkov, že môžem pokojne odísť za pracovnými záležitosťami a môžem ich nechať v pokoji pracovať samých. Vždy, keď som po ich upratovaní prišla domov, čakal ma len perfektný poriadok a voňavý byt, inak bolo všetko na svojom mieste.

Od tej doby, čo som vyskúšala služby A SERVIS LIPKA, inú firmu na upratovanie nevyužívam. Konečne som maximálne spokojná a kde môžem, tak ich odporúčam.

Som tehotná – ako vyriešiť upratovanie a umývanie okien? Výškové čistenie fasád Košice

Dlho som premýšľala, či sa mám ako tehuľka taktiež pridať ku kope nastávajúcich mamičiek píšucich na internet. Nie som úplná zástankyňa zdieľania všetkých informácií, ale je to predsa anonymné, nie? Nech to nie je také neosobné, tak vám aspoň poviem, že som Jana a som z Košíc. Tak by som sa s vami rada podelila o tom, ako som vyriešila upratovania v tehotenstve. Čo a ako viete, nie je v tehotenstve úplne jednoduché.

Na začiatku tehotenstva to bolo v pohode. Stále som normálne fungovala, chodila som do práce, kým mi lekár odporučil menej stresov a odchod na materskú. Tak som tu – na materskej. Bruško sa pomaly ale isto zväčšuje a pre mňa každodenné úkony sú stále náročnejšie. Uvažovala som teda, ako to všetko vyriešiť a veľa možností nebolo. Manžel neprichádzal do úvahy, pretože je v práci od vidím do nevidím. Avšak pomocnú ruku mi ponúkla jeho mama, ktorej by som konečne splnila prianie – mať ma pod kontrolou.

Kamarátky mi radili, nech sa obrátim na nejakú upratovaciu firmu, že ich tiež využívali. Moje myšlienky ale boli plné strachu, pretože to by môj manžel nedovolil – cudzí ľudia v dome. Ja som to ale len tak nevzdala, a že teda začnem s tým, že potrebujem umyť okná.

Manžel s k tomu postavil ako správny chlap. A povedal, nech to nechám na ňom. To som sa síce trochu obávala, aby mi na okná neposlal jeho mamu. Avšak sám uznal, že umývanie okien pre ňu nebude úplne relax a tak k nám poslal Jakuba z práce vo výške Košice, výškové čistenie fasád, umývanie okien, zimných záhrad. On totiž umýva okná a naozaj veľké okná u nich vo firme v Košiciach.

Najprv som si dávala pozor, nech som doma pri umývaní okien a na všetko dohliadnem. Ukázalo sa, že všetko v A SERVIS LIPKA funguje spoľahlivo a môžem im úplne veriť. S Kubom bola super komunikácia a výsledok ešte lepší. Verím, že ich služby budem využívať snáď navždy. Človek totiž nepochopí, koľko mu to uľahčí prácu, pokiaľ to neskúsi.

Súvisiace príspevky