Už ste prebrali svoj šatník, vyhádzali šortky, dovolenkové šaty a sukne, zredukovali plavky na tie vhodné na krytý bazén a začali doplňovať jesenné fashion kúsky? Nenechajte sa spliesť extrémnymi teplotami. Jeseň je tu zanedlho a teplo nevydrží natrvalo. Je dobré byť pripravenými.

Ani s chladnejšími dňami sa rozhodne nemusíme zahaliť ako húsenica do kukly a vydržať tak celú zimu. Jeseň je ideálna na rafinované módne hry na zahalenú a súčasne odhalenú femme fatale. Či už to urobíte úpletovými šatami s rôznymi rafinovanými prestrihmi, s Carmen výstrihom, alebo s krátkymi sukienkami.

Dámske oblečenie pre každý vek si rozumie s teniskami

Nepotrebujete týrať nohy v lodičkách, ani v nepohodlných poltopánkach. Tenisky sú dokonalé nielen k módnym džínsom. Doplnia sukne, kostýmy aj dámske šaty. Stačí len siahnuť po správnom módnom štýle. Taký ponúka e-shop Fashonmafia.sk.

Nové trendy pre dámske oblečenie pokračujú v rebélii predchádzajúcich sezón. Móda je tak trochu tepláková. A napriek tomu nás dostáva svojim šarmom a elegantnosťou. Mikinové šaty, celé teplákové fashion outfity – niž z toho sa nemusíte hanbiť obliecť si na večeru, do práce či do školy. Je to fashion!

Návrat hlásia džínsové komplety so sukňou. S úzkou, ale aj so širokou. Opäť sú samozrejmosťou tenisky, ale aj ďalší odvážny trend – pulóver či mikina zakasaná do sukne. Máte pocit, že vám to pridáva kilogramy? Na Fashionmafia.sk nájdete komplety s podkasanými blúzkami v páse do gumičky, ktoré vypadajú rovnako módne, ale nepridávajú kilogramy naviac. Sú v nádhernej farebnosti, od telovej, až po staroružovú. To im pridáva ženskosť aj noblesu.

Zamilovať sa do novej jesennej dámskej módy z Fashionmafia.sk je jednoduché

Košeľové džínsové šaty s volánmi, zamatové súpravy pripomínajúce tepláky, džínsové bundy v kombinácii s kruhovými džínsovými sukňami – to všetko sú kúsky, ktoré sú extrémne pohodlné a súčasne sexy. A ktorá z nás sa túži obliekať ako šedá myška? Oblečte sa štýlovo a sexy.

Súvisiace príspevky