Módy je dnes toľko, že sme ju tak trochu začali ignorovať. Hlavne tú, ktorá nám trendy vnucuje na úkor pohodlia. Tá ďalšia je zas príliš uniformná. Ako z toho von? Jednoducho – trebárs len tričkom, ktoré hovorí za nás.

Zabudnite na tričká, hoci aj značkové, ktoré „nám skáču do reči“ cudzími myšlienkami. Nenoste tie s reklamnými sloganmi firiem, ani s ich logom. Oblečte si na seba kúsky, ktoré vám hovoria z duše. Ako na to? Dámske tričká s potlačou si trebárs sami vymyslite a nechajte vytlačiť. Alebo si nájdite dodávateľa, ktorý vám rozumie a hovorí vám z duše.

Tričko priťahuje pohľady a nadväzuje kontakt

Vydajte sa v novom tričku s potlačou medzi ľudí a nechajte ho zoznamovať sa za vás. Tí menej smelí sa budú po vás aspoň pozerať, smelší vás rovno oslovia. Tričko dokáže fungovať ako dokonalá dohadzovačka. Stačí sa nehanbiť a nechať sa viesť.

Aj dámske šiltovky sa vedia zoznamovať

Dámske šiltovky sú ďalším neprehliadnuteľným prvkom nášho outfitu. S ich strihom toho príliš neurobíme, ale unikátny nápis vás vytrhne zo státa a urobí z vás osobnosť. O to viac, že šiltovky nosia skôr tie odvážnejšie z nás.

Čo dnes letí?

Hitom na tričkách aj v rámci iných potlačí sú rôzne motivačné slogany. Možná máte vlastný, ale trebárs vás osloví iný, doposiaľ neobjavený. Efektne vypadajú 3D potlače. Nemusí ísť pritom len o tie veľké obrázkové. Aj nápisy s 3D efektom vypadajú zaujímavo a dávajú oblečeniu a doplnkom punc luxusu a trendovosti.

Kde hľadať nové originálne fashion kúsky?

Eshop Sommakac.sk ponúka tričká z organickej bavlny s originálnymi nápismi a 3D efektom. V ponuke sú dámske aj pánske kúsky, Ich výhodou je, že si ich máte možnosť s partnerom zaujímavo navzájom doladiť. Berte to teda ako fashion tip pre vás, a nápad na darček pre partnera. Šiltovku a tričko doplňte ešte vakom na chrbát.

Súvisiace príspevky