Prichádza jeseň a s ňou ideálny čas vybrať si pre naše nôžky módu do nečasu a chladu. Tradičná zimná obuv sa každý rok mení. Čo by sme si mali do šatníku pridať pre túto jeseň a zimu?

Vybrať dámske čižmy je niekedy zložité. Pre niekoho preto, že hľadá niečo konkrétne a nemôže to nájsť. Niektoré z nás chcú vysoké čižmy, ale všetky sú nám úzke okolo nohy. Alebo naopak široké. Iné zas hľadáme niečo extra módne, vieme presne čo chceme, ale to čo sme našli, je nad naše finančné možnosti. Poďte si vybrať z trendov pre tohtoročnú jeseň a zimu na Topankaren.sk. Viete, čo sa nosí?

Opäť sme nad kolenami

Ak vysoké čižmy, tak tento rok opäť až nad kolená. Budú nám pristať predovšetkým k minisukniam, ale aj k teplým šortkám. Nehľadajte len tie na opätku. Dokonalo vypadajú aj extra vysoké čižmy s plochou podrážkou.

Ako ku koňom

Ďalším hitom sú topánky pripomínajúce perka, teda topánky, ktoré pozná každý jazdec na koni. Môžu byť vyššie aj nižšie. Majú tradičný kovbojský tvar, ale rozhodne sa neboja opätku.

Pozrite sa na svet z luxusných ihiel

Elegantné krásky z nás vykúzlia čižmy na luxusných vysokých ihlách. Nebojte sa, že sa v nich v zime nedá chodiť. Vlastne sa dá týmto opätkom dobre brzdiť aj na snehu a ľade. Šoférovať v nich ale príliš nejde, tak si do auta určite pripravte vhodné topánky na prezutie.

Hitom sezóny sú workerky

Vypadajú masívne, ale tento rok im pristanú aj zdobné prvky. Mašľa miesto klasickej šnúrky, vybíjanie, či perličky. Módne workerky sú tie, ktoré pripomínajú extra masívne tenisky.

Nezabudnite na poriadne chlpatú módu – na snehule

A aké zvoliť snehule? Krásne kožúšky aj velúrová koža sú hitom. Nosia sa v pestrých farbách, takže sa nebojte vínovej, ružovej, ale ani multifarebnej kožušinky. K úzkym džínsom je to ideálna obuv na zimu. Krásna, módna aj hrejivá.

Súvisiace príspevky