Pravdepodobne dobre poznáte znamenia zverokruhu. Vedeli ste ale, že každému znameniu pristane iné líčenie? Pre jednotlivé znamenia sú typické iné vlastnosti a preto je dobré vybrať si také líčenie, ktoré pristane vašej osobnosti.

Žena Baran

Ženy narodené v znamení Barana sú výrazné typy. Komunikatívne, priateľské a spoločenské. Make up u ženy Barana predstavuje silu a sebavedomie. Podčiarkuje ich prirodzený pôvab a znamenitú osobnosť. Aj preto je vhodné výraznejšie líčenie, ktoré docielite pomocou červého rúžu a natmavo namaľovaných mihalníc. Celkový dojem podčiarknú aj trblietavé očné tiene.

Žena Kozorožec

Ženy Kozorožci sú cieľavedomé, spoľahlivé a úspešné. Pristanú im najmä rúže v červenej aj vínovej farbe. Podmanivé oči zas zvýraznite pomocou predĺžujúcej riasenky.

Žena Blíženec

Siahnite po paletkách očných tieňov v modrých a sivomodrých farbách. Tie zvýraznia éterickú kŕasu každého blíženca a podčiarknu vašu osobnosť.

Žena Býk

Ženy narodené v tomto znamení si nadovšetko cenia prirodzenosť aj preto sú pre ne skvelou voľbou očné tiene vo farbách prírody. V zelenej, hnedej aj pieskovej bez pochýb zažiarite. Vašu osobnosť ale podčiarknu aj svetlé odtienie, medzi ktoré patrí ružová, sivá a dymová.

Žena Vodnár

Žena Vodnár je nepredvídateľná a emotívna a na make-up nemá nikdy dostatok času. Niekedy svoju výstrednosť prejaví fialovým rúžom, inokedy ukazuje svoju prirodzenosť a na ich perách môžete badať rúž v hnedom odtieni.

Žena Strelec

Ženy v znamení Strelec sú považované za energické a šťastné. Hodia sa k nim očné tiene v ružových odtieňoch, no tiež zlaté či strieborné farby, ktoré dokážu zvýrazniť ich osobitú krásu.

Žena Škorpión

Škorpiónky sú tajomné a vášnivé. Aj preto by mali staviť na zvodný červený rúž a úzku očnú linku, ktorá zvýrazní ich krásne oči.

Žena Váhy

Ženy v  znamení Váhy sú kreatívne a vyžaruje z nich akýsi zvláštny pokoj. Osobnostné čaro zvýraznia, ak stavia na tmavoružové rúže a sivé očné tiene.

 

Našli ste medzi znameniami aj to svoje?

Súvisiace príspevky