Ste rozhodnutí, že potrebujete nový jedálenský stôl, ku ktorému sa zmestí celá vaša veľká rodina, keď sa zíde na Vianoce či iné sviatky? Alebo ste kompletne zrekonštruovali obývaciu izbu a konferenčný stolík, ktorý ste roky používali, sa do neho jednoducho nehodí? Možno máte presnú predstavu o krásnom stole, ale nemôžete ho nikde zohnať? Pozrite sa na ponuku stolových podnoží a zostavte si stôl svojich snov.

Prečo práve oceľové stolové podnože?

Na webových stránkach steelbro.sk nájdete rozmanité stolové podnože z jaklovej ocele. Sú ručne vyrábané a sú kompletne predpripravené na montáž vrchnej dosky. Ich kovová konštrukcia je navrhnutá tak, aby bola maximálne pevná aj pri vysokej záťaži. Pokiaľ nechcete v interiéri povrch stolovej nohy priamo vo vzhľade surovej ocele, môžete si vybrať inú povrchovú úpravu. Sú tu varianty farebného prevedenia, a to čierna, biela, zlatá alebo chrómová.

Pestré tvary stolových podnoží

Možno vás napadne niektorý z tvarov, ktoré môžu mať stolové podnože, ale aspoň niektoré vás určite prekvapia, a možno práve tie netradičné vás zaujmú natoľko, že sa ich rozhodnete vybrať pre svoj stôl alebo konferenčný stolík.

Vyberať môžete konštrukcie konferenčných stolíkov, stolové nohy hairpin, stolové nohy v tvare lichobežníka, v tvare písmena „U“, písmena „X“ či písmena „Y“. V kategórii „Ostatné“ nájdete ďalšie zaujímavé typy stolových podnoží.

Využite zaujímavé akčné ceny

Pretože je steelbro.sk proklientskou spoločnosťou, ponúka svojim klientom množstvo zaujímavých zliav. Aktuálne kúpite s príjemnou zľavou napr. jedálenský stolový rám Norfolk, set stolových nôh Galt, jedálenský stolový rám Nemesis alebo napríklad set stolových nôh Adara.

Navštívte steelbro.sk a vyberte si aj konštrukciu stoličiek, políc, regálov alebo napríklad stojan na víno. Váš interiér dostane novú iskru.

Súvisiace príspevky