Operatívny lízing je ideálny pre každého, kto potrebuje auto bez starostí

sep22,2016 #Operatívny lízing

V minulosti bol operatívny lízing predovšetkým službou pre firmy, ktoré chceli redukovať náklady týkajúce sa starostlivosti o firemný vozový park a súčasne nechceli naraz investovať kapitál do nákupu veľkého množstva vozidiel. Ale dnes je stále častejšie využívaný súkromníkmi. A môj názor – je to služba ideálna predovšetkým pre ženy. S automobilom súvisí celá škála problémov. Či už s ich pravidelnou údržbou, alebo následnými opravami. Naviac si aj ako ženy potrpíme na pekné auto a jazdiť v desať rokov starej „krabici“ sa nám rozhodne nechce. Riešením je práve operatívny lízing, aký poskytuje Hertz Lease. Ide vlastne o formu prenájmu automobilu s možnosťou pravidelnej obnovy za nové vozidlo a s kompletnými službami spojenými s údržbou a servisom automobilu. Akési auto na kľúč 24 hodín denne.

 

Nemusíte mať šikovného manžela, aby sa vám mal kto starať o vaše auto

Potrebujete sezónnu výmenu výmenu pneumatík? Svieti vám niektorá kontrolka a neviete prečo? Mala ste nehodu, auto ide do servisu, a vy sa bez iného nezaobídete. Všetky tieto a ďalšie služby bývajú súčasťou operatívneho lízingu. A nie je to rozhodne rovnaké, ako keď sama navštívite autoservis alebo pneuservis. Mnohé z nás poznajú, ako sa vedia servisy priživiť na našej neznalosti a ukrojiť si z nášho rodinného či osobného rozpočtu. S autom, ktoré si zadovážite formou operatívneho lízingu, je to inak. Platíte dohodnuté mesačné splátky a všetky vyššie zmienené náklady už sú zahrnuté v tejto splátke. Dokonca máte k dispozícii aj iný automobil v prípade poruchy či nehody toho vášho. Lízingovú zmluvu uzatvárate na dobu používania vozidla. Po jej uplynutí automobil vrátite a ak máte záujem, pokračujete v lízingu ďalej s novým automobilom. Trebárs inej značky, ktorú ste si medzitým obľúbila.

 

Oplatí sa operatívny lízing po finančnej stránke?

Potrebujete auto a váš rozpočet vám nedovoľuje si ho práve teraz kúpiť? Operatívny lízing je skvelé riešenie. Neprekvapia vás ani nečakané výdaje v prípade poruchy, či vôbec nie malé náklady na klasické garančné prehliadky. Všetko je už zahrnuté v mesačnej splátke. Koľko operatívny lízing stojí? Nechajte si to spočítať. Kalkuláciu na operatívny lízing od Hertz Lease dostanete online. Stačí vyplniť nezáväznú žiadosť a veľmi rýchlo dostanete informácie pre konkrétnu značku a model auta, o ktoré máte záujem.

Súvisiace príspevky