Plesy, predvianočné firemné večierky, ale ani veľké rodinné oslavy si tento rok asi neužijeme. To ale neznamená, že nie je tá správna doma vymódiť sa. Práve naopak.

Začnite u svojho psíka

Nie je ničím neobvyklým, že pod stromčekom čakajú darčeky aj na našich štvornohých miláčikov. Nemusí ísť iba o niečo dobrého pod zub. Urobte zo svojho psa fashion star. Kúpte mu kvalitný a pohodlný módny obojok z eko kože s bezpečnou kovovú prackou, ktorý sa dá luxusne personalizovať. Na obojok môžete pridať meno psíka, svoje iniciály aj ďalšie ozdoby – kostičku, psíka, srdiečko či tlapku. Mnohé v trblietavom prevedení. Takéto úžasné obojky na mieru ponúka e-shop Eliss.eu. Všetko si jednoducho nadefinujete priamo pri zadaní objednávky. Obojok s menom môže mať rôznu veľkosť , farbu aj dezén. Obojky sa líšia písmenkami aj ozdobami. Takto si dokážete nadefinovať obrovské množstvo variácií obojku pre svojho psíka. Obojok môže vypadať luxusne aj veselo – alebo si kúpte hneď dva.

Baví vás byť módnou návrhárkou? Poďte si teraz navrhnúť aj vlastnú kabelku

Vaša kreativita nemusí skončiť u návrhu obojku pre vášho psíka. Poďte si navrhnúť na mieru vlastnú kabelku. Dámska kabelka Eliss vychádza z obľúbeného konceptu, kedy si kabelky zostavujete z jednotlivých dielov. Základ kabelky tvorí škrupina z EVA plastu. Vybrať si môžete samozrejme rôzne farby. Ku kabelke si potom volíte vnútornú časť, návleky, rúčky aj vonkajšie ozdoby, ktoré robia kabelku Eliss tak unikátnou.

Neviete sa rozhodnúť? Inšpirujte sa hotovými setmi, ktoré si však môžete rovno aj zakúpiť. Čo tak teraz na zimu krásny model kabelky s kožušinovým lemom?

Na výber máte veľké aj malé kabelky, dokonca ruksak. Dokážete si zostaviť až neuveriteľné množstvo kombinácií. Postupne si môžete dokupovať už len jednotlivé časti kabelkového systému a doma vytvárať stále nové zostavy. Kabelky Eliss nenudia majiteľku, ani jej okolie. Sú nápadité, praktické aj módne.

Súvisiace príspevky