POSTAVTE SI SVOJ VYSNÍVANÝ RODINNÝ DOM

mar29,2017 #dom #garáž #výstavba

Sme špecialisti na moderné nízkoenergetické a pasívne RODINNÉ DOMY. Máme 32 moderných rodinných domov vo výstavbe po celom Slovensku a pre Slovákov žijúcich v Rakúsku.

Vytvoríme pre Vás projekt rodinného domu PRESNE NA MIERU podľa Vašich individuálnych požiadaviek s veľkou kuchyňu so zabudovanými elektrospotrebičmi a kuchynským ostrovom spojenú s obývacou izbou a veľkou terasou, detské izby, kúpeľňu, rodičovskú spálňu s veľkým šatníkom a vlastnou kúpeľňou, práčovňu s technickou miestnosťou.

Príjemné podlahové vykurovanie vo všetkých izbách, rekuperáciu ktorá filtruje peľ a prach v detských izbách a spálni, úsporný plynový kotol napojený na solárne panely na streche, alarm a bezpečnostný systém, veľkú garáž so skladom na bicykle, lyže, kosačku, nabíjaciu stanicu pre elektromobil.

Dom si budete jednoducho ovládať z akéhokoľvek miesta, z auta, práce, cesty vlastnou aplikáciou vo smartfóne – teplota vykurovania, intenzita vetrania, zapnutie alarmu etc. Môžete sa spoľahnúť.

 

UŠETRITE

Ušetríme Vám –30% nákladov na výstavbu moderného rodinného domu a ďalších –30% na spotrebe energii pri užívaní rodinného domu.

 

MAXIMÁLNA VÝBAVA

Pocítite komfort, jednoduché ovládanie a výnimočný zážitok. Domy sú vybavené priestrannou garážou so skladom, drevenou terasou, veľkými oknami s exteriérovými žalúziami, podlahové vykurovanie napojené na plynový kotol alebo tepelné čerpadlo, rekuperácia s filtráciou vzduchu, stropné chladenie, nabíjacia stanica pre elektromobil. Všetky domy sú certifikované v energetickej triede A1.

 

RÝCHLA VÝSTAVBA

Bez problémov získate stavebné povolenie a rýchlo postavíte dom. Detailne spracované tepelnoizolačné vrstvy podlahy, obvodovej steny a strechy. Efektívne nastavenie všetkých komponentov, ktoré sú optimálne prepojené do kompaktnej stavby,

 

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK

Dôvodov prečo ste sa rozhodli pre výstavbu rodinného domu namiesto bývania v byte je niekoľko. My si myslíme, že najdôležitejší dôvod je zažívať každý deň výnimočný zážitok, ktorý Vám ponúkne iba krásny priestor domu prepojený so záhradou.Využite naplno potenciál svojej záhrady. Získajte rodinný dom, ktorý Vám umožní úchvatné výhľady z ktoréhokoľvek miesta na krásnu záhradu počas celého dňa v každom ročnom období. Budete očarený. Vašim novým domovom sa tak stane celý priestor Vášho pozemku, každé jeho zákutie.

 

INOVÁCIE – CESTA NA ZNÍŽENIE NÁKLADOV

Každý deň používate svoj chytrý telefón s aplikáciami, ktoré Vám umožnia byť všade, ušetriť čas, jednoducho nakupovať alebo rýchlo cestovať. Vo Vašom aute riadi počítať výkon, spotrebu, brzdenie etc. Samé bežné každodenné veci, ktoré máte radi. Použite inovácie pri výstavbe domu, oplatí sa Vám to.Takéto chytré inovácie sú aj v architektúre a stavebníctve, spoznajte ich, budete ich milovať.

Zvýšia Vám úroveň bývania, znížia náklady na výstavbu a spotrebu energii, ušetríte peniaze.

 

POVEDZTE NÁM VÁŠ SEN

Každý z nás má svoj osobitý životný štýl, vlastné priority, záľuby a očakávania. Povedzte nám Vaše predstavy a sny. My Vás budeme dobre počúvať. Zhotovíme Vám riešenie, ktoré naplní Váš osobitý životný štýl, potreby Vašej rodiny, ale hlavne to celé posunieme o úroveň vyššie. Každú predstavu zhmotníme do reálneho priestoru, každý priestor vytvoríme z najoptimálnejších komponentov. Celé to bude pekne do seba zapadať a dávať zmysel.

Každý deň v dome pocítite spokojný a šťastný pocit.

Súvisiace príspevky