Každá žena, ktorá má vo svojom živote muža, a to nemusí byť len partner, ale napríklad aj otec, brat či dobrý kamarát, vie, aké náročné je vybrať pre neho vhodný darček na narodeniny či rôzne iné sviatky. S týmito tipmi sa už viac trápiť nemusíte.

Obdarovať muža môže byť náročné, ak sa nezamyslíte a nevyberiete praktický darček pre chlapa, ktorý je v súlade s jeho záľubami, životným štýlom alebo ho využije v bežnom živote. Nikto nemá rád darčeky, ktoré sú kupované bez hlbšej myšlienky a ihneď po rozbalení putujú do skrine a už nikdy nenájdu svoje využitie. Muži milujú veci, ktoré aj reálne použijú.

Darček na základe hobby

Zamyslite sa nad tým, čo má daný chlap rád a podľa toho zvoľte darček. Športovci určite ocenia niečo spojené so športom. Nová podložka na cvičenie, pevný držiak na telefón, silikónová fľaša či slúchadlá. S týmito darčekmi nešliapnete vedľa! Pre technické typy vyberajte darčeky spojené s elektronikou, ako sú príslušenstvá k telefónu či notebooku, držiaky do auta, prípadne domáce bezdrôtové reproduktory.

Na darčeky pre mužov nemusíte minúť príliš veľa peňazí, vždy sa ráta myšlienka a fakt, že ste si na výbere dali záležať. Aj premyslené lacné darčeky dokážu potešiť. Vždy majte na pamäti, že by ste nemali kupovať nič, čo by ste sami nechceli vy dostať.

Neskrývaná radosť

Skvelým tipom na darček, a to nielen pre muža, je zážitok. Materiálne veci sú skvelé, keď sú potrebné, no zážitky ostanú na celý život. Ideálne môžete darovať niečo pre vás dvoch a užiť si darček spolu. Úniková hrá, lietanie v tuneli, ochutnávka vín, lístky do kina či divadla, fantázii sa medze nekladú.

Nie je vôbec zlým nápadom sa daného muža pred kúpou darčeka priamo opýtať, čo by si prial a čo by mu spravilo úprimnú radosť. Takto sa vyhnete míňaniu peňazí na niečo, čo nesplní svoj účel a zároveň so správnym darčekom ucítite dvojitú radosť. Vy sami pri obdarovaní a muž po rozbalení darčeka. Nie je nad úprimnú radosť!

Zdroj obrázka: 4 PM production / Shutterstock.com

Súvisiace príspevky