Získanie titulu MBA (Master of Business Administration) je veľkým rozhodnutím pre ľudí, ktorí sa chcú stať špičkovými manažérmi. Ak sa chystáte vstúpiť do konkurenčného podnikateľského sveta, veríme, že vám prinesie požadované ovocie.

MBA vám ponúkne do budúcna množstvo výhod, najmä ak sa ho rozhodnete absolvovať na prestížnej inštitúcii, ktorá disponuje dobrou povesťou. Okrem lepšieho vzdelania vám môže pomôcť získať riadiacu pozíciu v dobrej firme a tiež vyšší plat.

 

Získajte manažérske zručnosti, ktoré sú neoceniteľné

Vzdelávanie MBA je zvyčajne vykonávané odborníkmi, ktorí už majú za sebou roky praxe a tiež preukázateľné výsledky. Štúdium je zamerané tak, aby ste teoretické skúsenosti vedeli okamžite pretaviť do praxe.

MBA a ich súvisiace špecializácie vás naučia veľa o všetkom, čo robí spoločnosť úspešnou. Naučíte sa:

  • Inzerovať a predávať svoje výrobky
  • Zachovať pozitívny obraz spoločnosti
  • Zhromažďovať a interpretovať priemyselné údaje
  • Ako najať tých správnych ľudí a zachovať ich motiváciu
  • Vytvorenie hierarchie, ktorá pomôže spoločnosti rozvíjať sa

Štúdium MBA vás prinúti dostať sa zo svojej pohodlnej zóny, zaoberať sa najnovšími otázkami v medzinárodnom obchode, uplatňovať najnovšie techniky riadenia a neustále vyjednávať.

 

Nadviazanie kontaktov

Štúdiom MBA získate bezplatný prístup do veľkej obchodnej siete. Ako študent MBA získate značné  príležitosti na utvorenie sietí kontaktov, ktoré sa vám v budúcnosti môžu zísť. Budete spoznávať a komunikovať v kontexte, ktorý zvýrazní vaše schopnosti riadenia podnikania s kolegami, profesormi a pedagogickými pracovníkmi (zvyčajne bývalí alebo súčasní silní podnikatelia s veľkou skúsenosťou v manažmente).

 

Štúdium na Slovensku

Na získanie tohto titulu nemusíte absolvovať štúdium v zahraničí. European School of Business & Management je prestížna inštitúcia zamerané na poskytovanie postgraduálneho MBA štúdia , ktorá disponuje medzinárodnou akreditáciou. Môžete študovať aj online vďaka e-learningu. Štúdium je v prvom rade zamerané na získanie praktických poznatkov, ktoré môžete využiť vo svojom súčasnom či budúcom zamestnaní. Tešiť sa môžete na špičkový tím lektorov.

 

Súvisiace príspevky