Ostré zimné slniečko predlžuje sezónu slnečných okuliarov na 365 dní v roku. Nemusíme v zime ani vyrážať na dovolenku do teplých krajín, aby sa nám slnečné okuliare zišli.

Keď sa vydarí pekná, studená, ale súčasne slnečná zima, slnečné okuliare takmer nedáme dolu z nosa. Robia nám príjemnejším pobyt vonku. Súčasne sú ale takmer nevyhnutnosťou do auta. Práve v zime, pri zamrznutej či mokrej ceste, ale aj pokiaľ je okolo cesty sneh, nás vie slniečko oslepiť viac ako v lete.

 

Značkové slnečné okuliare sa hodia aj ku kabátom a bundám

Zabudnite na to, že by k čižmám a zimnému oblečeniu vypadali slnečné okuliare divne. Opak je pravdou. Aj zimným outfitom dodajú značkové slnečné okuliare módny šmrnc a noblesu. Masívne čierne obrúčky Gucci, Dior, Versace, Prada, Dolce&Gabbana, Moschino či Fendi z vás urobia módnu ikonu. Že viete, čo sa nosí, predvediete v slnečných okuliaroch Cazal, Ray-Ban i Carrera. Investícia do značkových slnečných okuliarov sa skutočne vyplatí. Okrem dokonalého vzhľadu sú aj veľmi kvalitné a užívať si ich budete nejednu sezónu – tú zimnú, aj letnú.

 

Hitom sezóny sú slnečné okuliare Fendi

Ak hľadáte skutočnú perlu optík a módnych prehliadok, nie je problém ju nájsť. Dokonalo módne slnečné okuliare Fendi nie sú let výstrelkom módnej značky, ktorá sa snaží vyrábať aj „čačky-mačky“ vedľa svojho hlavného businessu – oblečenia. Fendi totiž dioptrické a slnečné okuliare vyrába už viac ako 90 rokov. Značka dnes patrí do skupiny luxusných značiek LVMH a je jednou z najluxusnejších značiek sveta.

 

Nezabudnite ani na lyžiarske okuliare

V zime samozrejme nesmieme zabudnúť ani na lyžiarske okuliare. Tými najkvalitnejšími, či už vo verzii pre zjazdové lyžovanie, snowboard, alebo pre bežecké lyžovanie, vyrábajú značky Oakley a ZEISS. Tieto okuliare vedia chrániť nielen pred silným zimným slniečkom a nepríjemným odrazom od bieleho snehu, ale aj pred poletujúcim snehom a vetrom. Lyžiarske okuliare patria k základnej výbave každého lyžiara. A platí to aj pre detských lyžiarov.

Súvisiace príspevky