Chystáte sa na večierok, oslavu alebo už myslíte na plesové obdobie? Ak sa pritom veľkosťou oblečenia radíte medzi dámy – moletky, nasledujúce riadky si rozhodne nenechajte ujsť.

Zažiariť môžete ako každá iná a ako žiadna iná. Rozhodujúcim faktorom sa stávajú šaty, ktoré zvolíte. Oproti chudým ženám treba pri ich výbere o čosi viac dbať na to, aby zvýraznili vaše prednosti a naopak šikovne zakryli “nedostatky”.

Rozoznávame päť základných typov postáv. Sú nimi obdĺžnik, ovál, presýpacie hodiny, trojuholník a prevrátený trojuholník. Ešte pred tým, než začnete hľadať svoje vysnené spoločenské šaty pre moletky a neviete aký máte typ postavy, práve to by ste teda mali zistiť. Je to jednoduché, v tomto kalkulátore postavy stačí zodpovedať dve otázky a máte výsledok.

Internetový obchod Šatypremoletky.sk vás následne navedie do ponuky podľa typu postavy. A ak máte svoju preferovanú farbu, filtrujte túto ponuku aj podľa toho. Takýmto spôsobom sa môžete dostať k šatám navrhnutým ako pre vás. A nepotrebujete pritom ani žiadne poradkyne… Tak čo, idete na to? 😉

Súvisiace príspevky