Kabelky sú módnym doplnkom, avšak pri ich výbere dáme vždy aj na ich funkčnosť. Minikabelky nás síce fascinujú svojim vzhľadom, ale ak sa nám do nich nevojde už ani mobilný telefón, nehodia sa k ničomu.

Praktické bezpečné a štýlové – to sú crossbody kabelky

Za najobľúbenejšie kabelky dneška sa pokladajú crossbody kabelky. Obvykle ide o menšie či stredne veľké kabelky, ktoré dokážu ukryť všetko potrebné, čo sa nám hodí k ruke a bež čoho obvykle nevychádzame z domu. Avšak nič naviac, čo má aj svoje výhody, pretože kabelku potom nepreplňujeme a nenosíme v nej zbytočnosti. To sa totiž odráža na jej deformovanom tvare, ale taktiež na tom, že si príliš ťažkou kabelkou ničíme chrbát.

Crossbody kabelky sa perfektne nosia na kríž cez hrudník. V tejto polohe ich môžeme nosiť na bruchu, čo je pre kabelku najchránenejšia poloha pred zlodejmi. Taktiež nám umožňuje najjednoduchší prístup k veciam v kabelke. Trebárs k mobilnému telefónu, po ktorom siahame veľmi často.

Praktické shopper kabelky do práce aj na nákupy

Aj shopper kabelky milujeme. Vo väčšine prípadov nám umožnia zbaviť sa igelitových tašiek. Hodia sa na malé nákupy, keď si vyrazíme kúpiť niečo pod zub do práce, ale často zvládnu aj denné nákupy čerstvého pečiva či iných drobností, ktoré je nutné mimo veľký hlavný nákup dokúpiť. Poslúžia nám však aj ako veľké tašky do práce, zvládnu ukryť drobnosti na cvičenie, a v ochrannom obale v nich môžeme nosiť dokonca aj notebook. Nie každá z nás totiž miluje formálne notebookové tašky.

Kabelky z Mondo Italia

Taliansko je skutočnou Mekkou módy. Talianske kabelky vynikajú krásnym ženským designom a kvalitnými materiály. Ani kožené kabelky pritom nie sú premrštené drahé. Kvalitný sortiment talianskych kabeliek ponúka Mondo Italia. A nielen ten. Okrem dámskych kabeliek nájdete v sortimente aj pánske tašky, obuv, dámsku a pánsku módu, kozmetiku, bytový textil a darčekový tovar.

Súvisiace príspevky