Zima je v plnom prúde a vy možno zisťujete, že vám alebo vášmu partnerovi by sa zišla štýlová nová bunda. Prinášame vám tak výber niekoľkých trendy búnd, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku!

Zimné bundy majú neľahkú úlohu – na jednej strane od nich chceme, aby vyzerali trendy a štýlovo, no na druhej strane musia plniť aj náročné kritériá na funkčnosť. Počas najukrutnejšej zimy dosahujú ranné teploty pokojne aj menej ako -10 stupňov a zimná bunda nesmie ani v takýchto podmienkach zlyhať. Pre rok 2020 sú trendy niektoré z najpopulárnejších strihov a farebných kombinácií, ktoré by rozhodne nemali chýbať ani vo vašom šatníku.

Dlhší strih a kožušinka

Ideálnym riešením do chladného počasia sú práve dlhšie dámske bundy, ktoré vás spoľahlivo ochránia aj pred tými najsilnejšími mrazmi. Trendy sú prešívané bundy, ale aj klasické verzie s kožušinovou kapucňou, ktorá nevyjde zo zimnej módy snáď nikdy. Z hľadiska farebných kombinácii môžete voliť klasiku – tmavomodré či čierne farby, no IN je aktuálne aj tmavá zelená a červená, či dokonca extravagantnejšie farby, ako napríklad žltá. Je len na vás, ktorú uprednostníte.

Keď najtuhšia zima pominie…

Keď začne nastupovať jarné počasie, vo vašom šatníku by rozhodne nemala chýbať kvalitná bomber bunda, ktorá je typická svojím krátkym strihom, ktorý kombinuje voľnosť a priliehavosť na tých správnych miestach. V bomber bunde budete vyzerať jednoducho neodolateľne! Aj v tomto prípade si môžete vyberať z rôznych farebných kombinácií.

A čo pánske zimné bundy?

Ak hľadáte trendy zimné pánske bundy pre svoju polovičku, zavítať môžete do e-shopu Hugoshop, kde okrem kvalitných štýlových dámskych búnd nájdete aj zaujímavé kúsky pre vášho partnera. Aj tu platí – v móde zostávajú prešívané strihy a extravagantnejšie farebné kombinácie. Oplatí sa vyberať pánske bundy, ktoré sedia na telo a skvele zvýraznia jeho proporcie.

Tak neváhajte a obohaťte svoj šatník o štýlové zimné bundy aj vy!

Súvisiace príspevky