Nebaví váš už nosiť celý deň zvodné čipky na bielizni, ktoré nie sú najpohodlnejšie, a aj tak ich nikto cez deň nevidí? Zmeňte štýl – začnite nosiť športovú spodnú bielizeň.

Modernému životnému štýlu vládne pohyb

Nemusíte tráviť hneď dve až tri hodiny denne v posilňovni. Ale ísť do práce namiesto autobusom pár kilometrov pešo je určite výborný začiatok zmeny vášho životného štýlu. Začať však musíte od úplného základu. A to od toho, že nepohodlnú spodnú bielizeň vymeníte za univerzálnu športovú, ktorá sa hodí nielen na cvičenie, ale aj na denné nosenie. Práve športová bielizeň ponúka tie najmodernejšie materiály. Patrí k funkčným súčastiam šatníku, ktoré ponúkajú premyslený strih, funkčný materiál a univerzálnosť.

Spodná bielizeň aj oblečenie na cvičenie

Nielenže sa v športovej bielizni budete cítiť dobre po celý deň. Hodí sa pod oblečenie do práce, pod domáce oblečenie, ale môžete ju rovno používať aj ako oblečenie na cvičenie. Týka sa to hlavne športových podprseniek. Tie sa dajú používať ako tielko či tričko na cvičenie.

Výhody však prinášajú aj športové spodné nohavičky. Keď si na ne dáte legíny na cvičenie, presvitajú len minimálne, perfektne pod nimi sedia, nedeformujú postavu a funkčné materiály pozitívne vplývajú na náš výkon aj pokožku.

Univerzálne kúsky

Vďaka športovej spodnej bielizni zavediete do svojho šatníka minimalizmus. Postupe sa zmenší jeho veľkosť, získate viac univerzálnych kúskov, ktoré sa naviac dajú udržovať rovnakým spôsobom. Už nebudete púšťať práčku s jednou podprsenkou, kedy k nej nemôžete priložiť ani nohavičky, aby ich nepoškodilo zapínanie z podprsenky. Vytvoríte si šatník, vďaka ktorému nemusíte riešiť, že ste si na cvičenie zabudli pribaliť tričko. Vďaka bielizni v športovom štýle budete kedykoľvek pripravené vybehnúť. V športových teniskách si výmenu verejnej dopravy za pešiu chôdzu budete určite pochvaľovať.

Súvisiace príspevky