Nezmyselný diktát nízko posadených pásov už našťastie skončil. Módne kúsky tohoto typu však máme stále v našich šatníkoch. Dokonca v tých voľnočasových či športových. Prejdite radšej rýchlo na legíny s vysokým pásom. S postavou dokážu naozajstné divy.

Legíny sú nevyhnutným kúskom športového a voľnočasového šatníku. Faux pas v nich ale nespôsobíte ani vtedy, keď ich zahrniete do šatníku klasického. Sú ideálne ku košeľovým šatám, k dlhým a veľkým svetrom, ale aj k športovejším šatám, ktoré spolu s legínami a teniskami dokážu vytvoriť veľmi zaujímavý outfit. Škodil im však obecne módny trend nízkeho pásu.

Vysoký pás legín lichotí postave

Zatiaľ čo u džíns, sukní a ďalších spodných dielov sa dal nízky pás dosť často nosiť s noblesou a bez módnych prešľapov, u legín to bol problém. To preto, že sú elastické a ak sme neboli iba kosť a koža, nikdy nedokázali lichotiť našej postave. S unikátnym strihom legín teraz prichádza e-shop s módou Bolf.sk. Ponúka legíny s vysokým pásom, ktoré postave naopak lichotia, zdôrazňujú naše krivky, a pokiaľ to nepokazíme nevhodnou bielizňou, tak na nás neprezradia ani gramy tuku naviac, ktoré sa práve chystáme zhodiť. Môžete si ich zakúpiť na webovej stránke: https://bolf.sk/slo_m_Damska-moda_Damske-nohavice_Damske-leginy-11155.html.

Viac než len kus látky naviac

Tieto veľmi vydarené legíny s vysokým pásom neponúkajú len vyšší sed s klasickou gumou. Pás je nielen vysoký, ale aj široký, lichotiaci postave, predlžujúci nohy, atraktívne zdôrazňujúci krivky a veľmi diskrétny k nedostatkom našej postavy. Konečne sú tu legíny, ktoré nemusíme cez pás prekrývať dlhými tričkami. Smelo ich doplníme iba športovou podprsenkou či športovou mikinou do pása.

Sortiment týchto legín je veľmi bohatý

Nechýba obľúbená čierna, ale ani ďalšie farby. Vrátane lesklých alternatív, či legín s prúžkami na strane nohavíc. Viac ako klasické nohavice potom vypadajú modely so zipsom, alebo v podobe jeggin ­– teda s tradičnými prvkami typickými pre bežné džínsové nohavice. V ponuke nájdete aj trištvrťové a krátke modely.

Súvisiace príspevky