Patríte k ženám, ktoré sa o seba starajú a ku každodenným činnostiam radíte aj umývanie a následné fúkanie vlasov? Potom určite oceníte stylingových pomocníkov, ktorí vám pomôžu krásny účes vytvoriť rýchlejšie, ľahšie a s prispením k zdraviu vašich vlasov.

Úžasná fúkaná každý deň

Už sa nemusíte tešiť na fúkanú iba od kaderníka. Hravo si ju kedykoľvek vytvoríte v pohodlí domova. Pomôže vám k tomu Freylish fén, ktorý využíva iónovú technológiu prúdenia vzduchu na zvýšenie zadržiavania vlhkosti a ochrany vlasov pred dlhodobým poškodením. Za polovicu času docielite rovnakú fúkanú, ako v salóne.

Iónový fén pomáha rýchlejšie vysušiť vlasy pri nižšej teplote. Vlasový folikul je tak chránený, vlasy sú bez známok krepovatenia a majú extra lesk. Teplo je rozdeľované jemným a rovnomerným spôsobom, aby nedošlo k poškodeniu vlasov v dôsledku koncentrovaného zahrievania a sušenia. Oceníte určite aj ľahký dizajn, vlasy upravíte bez boľavých rúk.

Vlasy plné úžasných vĺn

Ženy sú zvyknuté tvoriť si vlny vo vlasoch buď kulmou, alebo teplovzdušnou kefou. Obe ponúka vo vysokej kvalitej Freylish.sk. Vďaka špeciálnemu dizajnu a technológiám však vlny vytvoria rýchlejšie a ľahšie, než ako to zvládajú bežné malé spotrebiče pre vlasový styling.

K dispozícii je vám Freylish teplovzdušná kefa, ktorá vytvorí fúkanú ako od kaderníka. Turmalínová technológia, ktorou disponuje, upraví vlasy jemným prúdením tepla a pritom rýchlejšie aj šetrnejšie. Je navrhnutá pre všetky typy vlasov, vysuší a upraví ich za polovicu času, flexibilné štetiny zaistia, že sa vlasy nezamotajú, ale naopak, budú krásne oddelené jeden od druhého.

Nádherné vlny vašim vlasom dodá aj trojkulma 32 MM s ktorou je radosť pracovať. Stačí nechať ju nahriať, otvoriť, vložiť dovnútra prameň vlasov, zavrieť a počkať 3 – 5 sekúnd. Potom prameň uvolníte a vlnité vlasy sú na dlhý čas vaše.

Užite si prácu s vlasmi. S produktmi Freylish.sk budete mať svoje vlasy plne pod kontrolou.

Súvisiace príspevky