Komplex Digital park patrí medzi najvyhľadávanejšie administratívne budovy v Bratislave. Niet sa čomu čudovať, okrem moderných kancelárskych priestorov ponúka firmám množstvo výhod. Ktoré sú to?

Strategická poloha

Pre firmy je dôležitá výhodná poloha s dobrou prístupnosťou. Digital park sa nachádza v Petržalke na Einsteinovej 23, v tesnej blízkosti zastávok MHD a tiež priameho diaľničného napojenia. Denne tu premáva jedenásť MHD liniek, takže táto lokalita je vhodná pre všetkých ľudí vrátane tých, ktorí nevlastnia auto. Vďaka strategickej lokalite máte záruku, že vás bez problémov nájdu vaši klienti, kuriéri i donáškové služby. Výhodou je aj to, že od nákupného centra Aupark je Digital park vzdialený len 5 minút chôdze.

Pokiaľ denne dochádzate za prácou autom, nemusíte mať obavy z parkovania, Digital park ponúka až 1700 parkovacích miest pre zamestnancov firiem a pre ich návštevy a klientov je k dispozícii 130 miest s 24-hodinovým bezpečnostným monitoringom.

Moderné kancelárske priestory

Administratívny komplex ponúka moderné kancelárie na prenájom s najmenšou výmerou od 150 m2. Celkový plocha priestorov je 55 928 m2. Firmy môžu využívať komfortné pracovné prostredie, ktorému na atraktivite pridáva originálny, neprehliadnuteľný dizajn a dychberúci panoramatický výhľad na Staré mesto.

Interiér spĺňa najvyššie štandardy, na ktoré si potrpia moderné a progresívne spoločnosti. Komplex sa pýši najvyšším ekologickým certifikátom LEED Platinum, ktorý posudzuje spotrebu energií, kvalitu prostredia a správanie nájomcov. Silnou stránkou Digital parku je tiež nízka zastavanosť pozemkov. Harmóniu v okolí budovy vytvárajú vodné plochy, zeleň a vysoký podiel príjemných oddychových zón.

Dostupnosť služieb

V tesnej blízkosti Digital parku sa nachádza 6 reštaurácií a kaviarní, kde si zamestnanci a klienti môžu vychutnať obed či kvalitnú kávu. Samozrejmosťou sú dve banky, pošta, kaderníctvo, potraviny, kvetinárstvo, lekáreň, materská škola či neďaleké nákupné centrum, kde je možné tráviť voľný čas po práci. Nadšenci športu a aktívneho oddychu ocenia fitness centrum či fyziokliniku.

Chceli by ste mať kanceláriu v ikonickom Digital Parku? Obráťte sa na volnekancelarie.sk a naše realitné služby!

Súvisiace príspevky