Hoci je súčasná doba uponáhľaná, veľa žien si aspoň ráno nájde čas, aby sa upravili. Ak je pred odchodom do práce v kúpeľni neustále obsadené, lebo sa v nej striedajú deti a manžel, vymedzte si miesto v spálni, kam si umiestnite toaletný stolík a vytvoríte si tak priestor pre skrášlenie. V súčasnej dobe sa v bytovej architektúre medze nekladú. Interiér je možné vďaka praktickému a funkčnému nábytku prispôsobiť vašim potrebám a preferenciám.

Toaletný stolík je ekonomické a jednoduché riešenie, ako predchádzať radám pred kúpeľňou. V dnešnom svete s nábytkom je navyše ponuka rozmanitá, a tak sa môžete tešiť na rôzne modely, ktoré dokonale zapadnú do štýlu zariadenia miestnosti. Čo všetko by mal taký toaletný stolík ponúkať? Práve na to sa pozrieme v nasledujúcich riadkoch.

 

Siahnuť po retro, alebo skôr modernom kúsku?

Takúto otázku by ste si mali položiť hneď na začiatku, pretože toaletné stolíky sú k dostaniu v oboch štýloch. Samozrejme konkrétny model by ste mali zvoliť podľa celkového charakteru spálne. Ak je dominantou miestnosti pevná posteľ v rustikálnom prevedení, rozhodne do podobného designu laďte samotný toaletný stolík.

Populárne a veľmi žiadané sú toaletné stolíky, ktoré vyzerajú podobne, ako mali kedysi kráľovná a princezná na zámkoch. Ak však máte spálňu skôr nadčasovú, oceníte toaletný stolík lineárnych tvarov. Pôsobí elegantne, ale pritom nevšedne a atraktívne.

 

Čo by mal toaletný stôl ponúkať?

V prvom rade sa pozrite, koľko políc a zásuviek toaletný stôl vôbec má. Čím viac úložného priestoru, tým samozrejme lepšie. Predsa len, asi máte veľké množstvo šminiek, kief na vlasy a ďalších pomôcok pre skrášľovanie. Akonáhle si všetko prehľadne poskladáte do toaletného stolíka, budete vedieť, kde čo máte, a tým bude maľovanie jednoduchšie. Predstavte si, že sa idete ráno upraviť, zasadnete k stolu, kde majú rúže, riasenky, tiene a ďalšie šminky svoje miesto. Ale udržujte si poriadok, pretože potom by vás len zdržiavalo, keby ste niečo neustále hľadala.

Veľmi praktické sú toaletné stolíky s veľkým zrkadlom, a tak sa môžete vidieť v celej svojej kráse, ešte než vyrazíte do práce alebo niekam von.

 

Kde si toaletný stolík kúpiť?

V prvom rade vás poteší, že nemusíte obchádzať obchod po obchode, pretože nábytok akéhokoľvek charakteru si bez problémov objednáte tiež skrze internet. Špecializovanou firmou na toaletné stolíky je https://www.therese.sk, kde nájdete pestrú škálu prevedení. V produktovom portfóliu je okrem iného šperkovnica, do ktorej si ukryjete svoje cennosti, ako sú náušnice, náramky a náhrdelníky. Ďalej si tu kúpite veľké zrkadlá, luxusné parfumy a podobne. Ak navyše nakúpite tovar nad 100 euro, máte dopravu zdarma.

Súvisiace príspevky