Prajete si prejsť z Thermalparku až do svojho apartmánu v teple, bez nutnosti vyjsť von? Potom Vám třeba naše ubytovanie. Dunajska Streda je ideálne místo pre každého – zaistite si svoje miesto v apartmáne a užite si výhody ubytovanie v každom počasí.

 

Ubytovanie Dunajska Streda

Apartmány Termal v meste Dunajská Streda, ponúkajú ubytovanie v moderne zariadených dvojlôžkových a štvorlôžkových apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením, vlastnou kuchynkou a balkónom. K dispozícii je 31 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 5 štvorlôžkových apartmánov. Ubytovanie Dunajská Streda je prepojené spojovacou chodbou s Thermalparkom, ktorá vám zaručí pohodlný prístup do jeho priestorov počas celého roka.

 

Apartmány Termal  – špeciálna ponuka

Ubytovanie Dunajská Streda ponúka špeciálne balíčky – chystáte sa na Slovensko už počas jari? Využite veľkonočný wellness pobyt 2019 Dunajská Streda, k dispozícii je aj jarný wellness pobyt 2019 Dunajská Streda – v cene je ubytovanie, raňajky formou bufetu, celodenný vstup do Thermalparku, vstup do wellness centra, masáž, darček a zľava na ďalší vstup do wellness centra. Využite rodinný letný pobyt 2019 Dunajská Streda alebo balíček horúce leto a užite si zaslúžený relax počas letných mesiacov.

 

Ďalšie ponuky

Využite možnosť požičovne bicyklov a spoznajte krásy okolia – prevezte sa po chodníku na brehu Dunaja alebo navštívte vodný mlyn v Tomášikovo či Dunajskom Klatov. Keď budete s pobytom spokojní, odporúčame si zarezervovať svoje miesto pre ďalšiu porciu odpočinku a relaxácie v nasledujúcich mesiacoch – špeciálne balíčky ponúkajú možnosť mikulášskeho wellness pobyt alebo príjemných chvíľ pri zimnom či vianočným wellness pobytu. Kam inam sa vydať za oddychom a wellness pobyty než do Dunajskej Stredy? Stavte na istotu skvelých zážitkov v každom počasí a doprajte si pokojný pobyt v kúpeľnom meste.

A čo vy? Tiež si zaslúžite oddych v liečivej vode? Ktorý termín vám vyhovuje?

Súvisiace príspevky