Pre mnohé e-shopy je veľmi náročné vybaviť objednávky tak, aby boli spracované bezchybne, v čo najkratšom čase a odovzdané zásielkovej službe na dopravu k zákazníkovi. Pri veľkých obchodoch je to často obrovským množstvom objednávok, pri menších to môže byť spôsobené malým množstvom osôb, alebo zlým nastavením procesov, ktoré musia krok za krokom nasledovať, aby všetko fungovalo, ako má, a zásielka bola ideálne v ten deň odosielaná k adresátovi.

Či už ste maličký e-shop alebo veľký e-shop s tisíckami objednávkami denne, pomôcť vám môže intuitívny online softvér EGON a isklad, v ktorom bude váš tovar skladovaný a z ktorého bude tiež odosielaný zákazníkom do mnohých krajín sveta, ak si ho budú chcieť kúpiť.

Výhody iskladu a e-fulfillmentu vás určite prekvapia

Externý sklad, ktorý môžete začať využívať, má kapacitu 97 000 m3. Kapacita balenia je 15 000 objednávok za deň, a už teraz sa stará o 162 spokojných e-shopov. 3 000 000 eur bolo investovaných do automatizácie, preto ide všetko „ako na drôtikoch“. K dispozícii je 87 dostupných možností doručenia, celkom je k dispozícii 21 adries v EÚ, platba na dobierku je možná v 17 krajinách a dobierku je možné platiť v 7 menách.

Dokonalé spojenie s vašim e-shopom

Aby ste mali o všetkom prehľad, bude vám slúžiť intuitívny softvér EGON, ktorý bude rozšírením vášho terajšieho internetového obchodu. Výmena dát prebieha automaticky a obojstranne, prehľad budete mať o objednávkach, produktoch, skladových zásobách, nákladoch na prichádzajúci i odchádzajúci tovar, nákladoch na doručenie atď. To je veľké uľahčenie pre váš internetový obchod. Po aktivácii účtu vám bude oznámená nová adresa vášho skladu a môžete začať odosielať tovar práve sem.

Fulfillment pre eshopy, to je dokonalá evidencia a skladovanie tovaru, rýchla kompletizácia objednávok, ale aj doručovanie zásielok, správa reklamácií a vrátenie. Viac informácií nájdete na isklad.eu/sk.

Aby váš eshop dobre fungoval a bol ľahko k nájdeniu v internetovom svete, pomôže vám SEO agentúra.

Súvisiace príspevky