Je skvelé, že dnes existujú firmy, ktoré založia spoločnosť, tá je dokonale pripravená na štart podnikania, je zaregistrovaná v živnostenskom i obchodnom registri a na daňovom úrade, a čaká na svojho nového, prvého skutočného majiteľa.

Koľko kúpa READY MADE s.r.o. stojí?

Ceny sú dve. Jedna vo výške 333 euro platí pre firmu na predaj pre neplatca DPH. Uvedená cena je konečná, sú v nej započítané aj všetky poplatky. Druhá cena vo výške 1 700 euro je za firmu READY MADE s.r.o. pre platcu DPH. Aj tu je cena konečná, zahrnuté sú v nej všetky poplatky. A kto že vám túto ready-made s.r.o. do bodky pripraví a predá? Spoločnosť Najlacnejšie zakladanie s.r.o. Bezplatne vám poradí v prípade, že niečomu nerozumiete, alebo si nie ste istí, pre ktorú spoločnosť sa rozhodnúť.

Niečo málo o READY MADE s.r.o.

Spoločnosť Najlacnejšie zakladanie s.r.o. predáva len spoločnosti, ktoré sama založila, a tak garantuje ich ekonomický i právny stav. K tomuto vám vyhotoví potvrdenie. Spoločnosti s ručením obmedzeným  nemajú žiadne záväzky, pohľadávky, ani účet v banke a majú splatené základné imanie. Sú registrované živnostenským i obchodným registrom aj na daňovom úrade.

Akonáhle podpíšete dokumenty, stanovíte konateľa, dôjde k zápisu vašej novej spoločnosti do obchodného registra. Toto prebehne do 7 pracovných dní, a potom môžete začať podnikať.

Jediným vlastníkom môže byť fyzická osoba, a to najviac v troch spoločnostiach. Nadobúdateľ a prevádzkovateľ obchodného podielu nemôže mať daňové alebo colné nedoplatky. To znamená, že nemôže byť evidovaný na verejnom zozname dlžníkov finančnej správy.

Všetky ďalšie informácie, odpovede na vaše otázky, kompletný prehľad všetkých služieb, aj kontakty na spoločnosť Najlacnejšie zakladanie s.r.o., nájdete na ich webových stránkach. Svojim rýchlym štartom podnikania všetky prekvapíte.

Súvisiace príspevky