Je u nás pomerne veľa spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou nábytku v rôznom štýle. Či už ide o kuchynské linky, jedálenské sety alebo napríklad komody a skrinky, než je dielo úspešne dokončené, potrebujete použiť aj najrôznejšie typy kovania, posuvných systémov, zásuvkových výsuvov, výklopných mechanizmov atď. Viete, kde všetko zoženiete na jednom mieste, vo vysokej kvalite a za rozumné ceny?

Hľadáte spoľahlivé kovanie?

Ak aktuálne potrebujete kovanie, určite vám vyhovie spoľahlivé kovanie BLUM. Na výber je viac typov. Napríklad adapter k teleskopickým ramenám pre ALU dvierka (pár), adapter stredový – pre vrchné ALU dvierka, Bluemotion 973A pre 155° záves, rôzne mechanizmy s tlmením v niekoľkých farebných prevedeniach, a mnohé ďalšie.

Originálny a štýlový stôl vďaka podnožiam

Rovnako si môžete na webových stránkach fpinterier.sk kúpiť mnohé stolové nohy a podnože. Rozmanité stolové nohy vám umožnia vyrobiť nábytok v štýle, v akom si prajete. Nohy môžu byť v rôznom tvare, mať rozdielny priemer, farbu, kúpiť môžete aj stolové nohy s nastaviteľnou výškou vďaka vytáčaciemu koliesku a ďalšie.

Nábytkové rolety

V e-shope môžete zohnať dokonca aj také zaujímavosti, ako nábytkové rolety, zasklievacie profily, sklenené drezy … Klasikou potom sú sokle, podpierky, konzoly, uholníky, kolieska, zámky, úchyty a madlá, vešiaky, kľučky, doplnky na dvere alebo napríklad nábytkové nožičky.

Prečo nakupovať na fpinterier.sk?

Na fpinterier.sk nájdete vyššie uvedené kategórie tovaru, ale aj produkty od veľkého množstva výrobcov. Čo sa týka doručenia, v prípade, že bude vaša objednávka za viac ako 166 EUR, poštovné nebudete hradiť.

Nezostáva než navštíviť webové stránky tohto kvalitného a proklientského e-shopu  a objednať si to, čo vám teraz k výrobe chýba. Uvidíte, že budete s doručením aj kvalitou tovaru plne spokojní.

Súvisiace príspevky