To, že využívame možnosti nakupovania online oblečenia, drogérie, hračiek, ale aj rôznych šperkov, liekov, alebo napríklad potravín, je bežné. Aj potraviny od farmárov, ktoré sú vyrábané s láskou a starostlivosťou, navyše s ohľadom na prírodu, si môžete kúpiť online. Stačí, aby ste navštívili e-shop farmove.sk a zadali vaše PSČ, aby ste zistili, ktoré produkty sú vám k dispozícii.

Pestré potraviny online

Môžete si byť úplne istí, že farmove.sk ponúka len kvalitné potraviny online. Sortiment je veľmi obsiahly, nájdete tu biopotraviny, bezlepkové potraviny, ovocie, zeleninu z lokálnych fariem, na výber máte z viac ako 1500 produktov od lokálnych dodávateľov. Stačí si len vybrať vašu debničku, alebo si založiť vlastnú, a všetko, čo potrebujete, vám privezie vodič podľa vašej objednávky až domov. Budete jesť kvalitné slovenské potraviny, a budete podporovať „bezobalovú“ filozofiu predaja a nákupu. Všetko, čo zjete, bude kvalitné, vypestované s ohľadom na Zem.

Nakúpte všetko, čo vám doma chýba

Na farmove.sk nájdete mnohé ovocie, zeleninu, mäso a údeniny, tiež chladený tovar, pečivo, nápoje, trvanlivý tovar, tovar pre deti, pre domácnosť, zvieratá… V trvanlivom tovare nechýbajú obilniny, zdravé strukoviny a ryža, príkrmy pre deti, múka, krupica, cestoviny, med a včelie produkty, cukor, soľ, orechové maslá, slané dobroty, semienka a jadrá, džemy, marmelády a ďalšie.

V záložke „Domácnosť“ nájdete prírodnú kozmetiku, drogériu, pracie prostriedky, čistiace prostriedky, kozmetiku a darčeky pre deti… Záložka „Ovocie a zelenina“ zahŕňa aj bylinky, šaláty, klíčky, huby, všetko, čo potrebujete na prípravu smoothie…

Nezostáva, než sa pozrieť na vlastné oči, aký bohatý sortiment na farmove.sk ponúkajú. Zaiste si vyberte, a až ich kvalitu vyskúšate, nebudete chcieť nakupovať inde.

Súvisiace príspevky