Kto z nás by si neželal ušetriť na tlači? Spoločnosti tlačia denne množstvo cenových ponúk, dodacích listov, faktúr, ale aj dokumenty pre svojich zamestnancov. Domácnosti zase potrebovali denne tlačiť pri dištančnej výučbe detí, pri práci home office, a pri zvýšenom množstve tlače zostali, aj keď nie v takej veľkej miere. Čím viac tlačíme, tým viac chceme vybavenie na tlač nakupovať lacnejšie, aby sme každú stránku, ktorú berieme z tlačiarne, neprepočítavali na peniaze.

Kvalitné a lacné náplne do tlačiarní

Možno tomu nebudete chcieť v prvých okamihoch ani veriť… Avšak skutočne je tu e-shop, ktorý ponúka lacné náplne do tlačiarne Canon aj ďalších, za veľmi priaznivé ceny. Ide o e-shop s názvom Printmania, kde predávajú kvalitné kompatibilné tonery, rovnako ako aj originálne tonery a atramentové náplne do tlačiarní.

Zakúpené náplne a tonery získate z e-shopu overenou kvalitou a testovaním všetkých produktov. Tonery od printmania.sk sú certifikované s označením ISO 9001 a 14001. Vďaka týmto náplniam môžete ušetriť až 75% pôvodných nákladov na tlač. Pokiaľ si nie ste výberom úplne istí, radi vám tu pomôžu, či už to bude formou online chatu alebo telefonicky.

Bohatá ponuka, z ktorej si určite vyberte

V ponuke e-shopu Printmania.sk nájdete aj žiadané náplne do tlačiarní HP, OKI, Brother, Xerox, Samsung, Philips, Epson… Tovar, ktorý hľadáte, nájdete vďaka jednoduchému vyhľadávaniu úplne rýchlo a ľahko. Stačí zadať značku tlačiarne, jej typ a model.

Tento predajca má viac ako 15 ročné skúsenosti, a tak vám zároveň veľmi dobre a zadarmo poradí, pokiaľ si nebudete s voľbou istí. Doručenie tovaru môžete očakávať už do 24 hodín, a to v prípade, že vašu objednávku uskutočníte do 16. hodiny. Viac ako 10 000 položiek je na sklade, je teda pripravených ihneď na expedíciu.

V prípade, že bude vaša objednávka za viac ako 5 euro, získate dopravu po celom Slovensku zadarmo.

Súvisiace príspevky