V automobiloch trávi veľa z nás denne mnoho hodín, a preto je žiaduce, aby sme ich mali vybavené tak, aby nás cestovanie čo možno najviac bavilo a cestovalo sa nám jednoducho. Na trhu je mnoho dômyselných pomôcok, s ktorými je zábava cestovať. Kde ich zaobstaráte a čo vedia?

Deflektory, aby ste mohli pohodlne vetrať

Ak si zaobstaráte kvalitné deflektory, v mnohom si pomôžete. Deflektory sú výbornou ochranou proti hluku a prievanu, po ich namontovaní môžete pohodlne vetrať aj pri rýchlej jazde. V aute predídete prudkému prúdeniu vzduchu a tvorbe prievanu. Znížite zahmlievanie okien a vetrať budete môcť aj v nepriaznivom počasí. Aerodynamický tvar ochranných líšt proti prievanu riadi prúdenie vzduchu smerom od okien, takže sa do interiéru nedostane dážď, sneh ani hmyz alebo prudké nárazy vetra.

Pre poriadok a čistotu v kufri

Aby ste ľahko udržali poriadok v zadnej časti vozidla, môžete si kúpiť praktické gumové vaničky do kufra. Ide o gumové, úplne presne tvarované vane do kufra podľa konkrétneho typu vozidla. Vaničky chránia celý priestor kufra pred špinou, mechanickým poškodením a ďalšími nepriaznivými vplyvmi. Majú vyvýšený okraj 3 cm, takže pokiaľ sa vám v kufri čokoľvek vyleje, okraje zabránia pretečeniu na pôvodný interiérový koberec. Vaničky odpudzujú vodu, chránia pred znečistením a sú odolné chemikáliám, prepichnutiu, roztrhnutiu alebo poškriabaniu.

Vďaka protišmykovej úprave sa náklad v kufri nebude pohybovať, čo veľmi uľahčí prevoz. Vybrať si môžete z troch farebných variantov, aby ste mohli vaničku zladiť s dizajnom priestoru vozidla. Vanička značky REZAW-PLAST sa veľmi ľahko montuje, je presne vyrobená pre vašu značku a model auta, a skvele sa udržuje – špinu vysypte, vytrite alebo vymyjte.

Udržať poriadok v kufri vozidla nikdy nebolo tak jednoduché, či už vozíte farby, zeminu alebo napríklad vrecia s cementom. Viac na naauto.sk.

Súvisiace príspevky