Aj vy sa radi zapojíte do každej súťaže, na ktorú narazíte.? Že nie? Ale vyhrávate určite radi! Tak to sa aj vám bude hodiť vedieť, kde ich nájsť na jednom mieste.

Súťažiť je zábava, ešte väčšia vyhrávať

Na internete nájdete obrovské množstvo rôznych súťaží značiek, predajcov i výrobcov. Lenže aktívne ich vyhľadávať je takmer nereálne. Na rôzne narazíme až ex post. Pritom tak radi by sme si boli zasúťažili o dovolenku v kúpeľoch, o balíček omladzujúcej kozmetiky, či o detský kočík. Možnosťou, ktorú máme, je naučiť sa sledovať súťaže na Bonipo.sk.

Súťaže prehľadne a na jednom mieste

Webový projekt zamerané na zľavové kupóny sleduje tiež aktuálne prebiehajúce online súťaže. Denne ich do prehľadu pridáva hneď niekoľko desiatok. Prebiehajúcich súťaží je skutočne veľa a rýchlo by sme sa v nich stratili. Preto v nich môžete vyhľadávať podľa rôznych parametrov. Máte tiež prehľad o tom, ktoré už ste využili a ktoré ešte nie.


Poďte súťažiť

Vylistujte si súťaže, ktoré už končia a je posledná šanca sa do nich zapojiť. Nechcete ich predsa zameškať. Alebo sa pozrite na len na tie najnovšie a buďte prvými, kto sa zapojí. Jednoducho si tiež vyberiete, či ide o súťaže webové, facebookové, twitterové alebo instagramové. No a v neposlednej rade si nájdete súťaž podľa jej zamerania. Kto má doma záhradku ako koníčka, rád súťaží o sekačky, či o pomoc záhradného architekta. Milovníci módy si radi zasúťažia o pekný šperk aj darčekový kupón na módu. Vyhrať môžete hračky, knihy, parfumy i pobyty.

Súťaže milujú najviac mladé maminky

Pre tie sa online súťaže stali doslova odreagovaním sa od denných starostí. Naviac, pre dieťa toho potrebujeme toľko, že sa vždy hodí niečo vyhrať. A tak maminky súťažia a vyhrávajú. Nepridáte sa? Bonipo.sk ponúka súťaže na jednom mieste ako veľmi zaujímavú službu zadarmo.

Súvisiace príspevky