Ženy v manažmente či na vysokých pracovných pozíciách už dnes nie sú výnimočnosťou, ale tento stav žien vo vedení ešte stále zaostáva za mužskými kolegami. Ako si ešte viac posilniť svoju pozíciu? Pomôcť môže MBA štúdium.

Nároky na ženy v dnešnej spoločností sú obrovské. Očakáva sa nielen zvládanie kariéry a pracovného času, ale do toho stále platí dogma, že žena by mala stíhať aj poriadok v domácnosti a prípadnú starostlivosť o deti. Môže sa zdať, že na nič iné už nezostane čas. Omyl! S online MBA štúdiom od Business Institut je jednoduché prepojiť všetky aktivity.

100% online MBA štúdium vzniklo práve s myšlienkou toho, aby sa plne prispôsobilo požiadavkám študentov s ohľadom na ich kariéru a voľný čas.

Nie je prekvapivé, že v Business Institute tvoria väčšinu študentov práve ženy. Podľa vedúcej študijného oddelenia, je za tým práve fakt, že ženy doslova prahnú po nových vedomostiach, skúsenostiach a chcú na sebe pracovať a rozvíjať sa po kariérnej stránke. Študentky sú nielen známe manažérky, ale aj začínajúce podnikateľky, ženy vracajúce sa do pracovného kolobehu po materskej dovolenke, ale aj ženy, ktoré chcú zmeniť profesiu, alebo sa pripravujú na povýšenie. Práve pre pracovne a časovo vyťažené študentky je najvhodnejším riešením online MBA štúdium, ktoré je obsahovo a kvalitovo rovnaké, ako klasické štúdium, avšak online priestor ponúka väčšiu možnosť prispôsobovať si štúdium svojim časovým možnostiam.

V súčasnosti Business Institut ponúka až 15 online MBA programov, medzi najobľúbenejšie patria napríklad: MBA PR a komunikácia, MBA Management, organizácia a riadenie, MBA Riadenie ľudských zdrojov, či MBA Marketing a reklama, na záujme naberá aj MBA Management zdravotníctva zdravotníctvo, či MBA Real Estate. Študujte jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek.

Online MBA štúdium trvá len 1 rok, počas ktorého sú lektorské stretnutia nahradené videoprednáškami. Všetko prebieha formou konzultácie s lektormi, ktorí odovzdávajú svoj vhľad do danej témy na základe skúseností z praxe. Zvyšok štúdia prebieha za pomoci e-learningu, prepracovaného systému Business Institut, kde študenti v študentskej sekcii nájdu všetky materiály, ktoré potrebujú. K dispozícii je aj online knižnica s viac ako miliónom titulov a benefitom je aj možnosť rozdeliť si úhradu za štúdium do viacerých splátok.

Pridajte sa k tisícom úspešných absolventiek, ktorým MBA štúdium pomohlo v dosiahnutí svojich pracovných cieľov. Inšpirujte sa nimi a podajte si svoju nezáväznú prihlášku už dnes. Nezaberie to viac ako 2 minúty.

Súvisiace príspevky