Ak sledujete televízor, potom vám možno neunikli upútavky na možnosť sledovať Voyo. Všetky generácie si prajú Voyo i vďaka tomu, akú bohatú ponuku prináša čo sa týka žárov. Vyberú si skutočne všetci. Už nebudete musieť strážiť čas a pamätať si na to, že dnes dávajú váš obľúbený film alebo seriál. Kedykoľvek si ich budete môcť pustiť sami na zariadení, ktoré máte doma k dispozícii.

Praktický Voyo kupón

Kúpiť si môžete Voyo kupón. Vďaka nemu sa budete môcť pozerať na Voyo bez toho, aby ste museli platiť platobnou kartou. Je to bezpečné aj pohodlné najmä pre tých, ktorí kartou platia neradi. Doručenie prebehne online ihneď. Voyo poukaz predáva Givery – oficiálny predajca. Platiť môžete aj bežným bankovým prevodom.

Sledujte to, na čo máte práve chuť

Veľa tých, ktorí Voyo používa, si ho zaobstarali preto, aby mohli sledovať obľúbené televízne programy v predstihu. Okrem toho vám bude k dispozícii veľká knižnica Voyo, v ktorej nájdete stovky filmov a seriálov. Či už máte 20, 50 alebo 80, vyberiete si podľa svojho vkusu. V rámci prémiového obsahu si môžete vychutnať exkluzívne tituly, ale rovnako tak športové prenosy alebo živé televízne vysielanie staníc skupiny Markíza.

Reklamy vás nebudú otravovať

Určite sa vám stalo, že vás reklama uprostred filmu alebo obľúbeného seriálu naštvala. Toho sa tu nedočkáte. Zábava bude prerušená iba vo chvíli, keď vy sa pre prestávku rozhodnete, nikto iný vám do programu zasahovať nebude. Žiadne reklamy a tým aj kratší čas na zhliadnutie filmu, ktorý na bežnej televíznej stanici trvá aj o pol hodinu a viac, dlhšie.

Kde si Voyo pustíte?

Máme mnohé zariadenia a s tým Voyo počíta. Pustiť si to, načo máte náladu, budete môcť v telefóne, na tablete, na počítači alebo v televízii.

Viac informácií nájdete na internetových stránkach givery.sk.

Súvisiace príspevky