Určite sa chce každá žena svojmu mužovi páčiť a byť preňho tou najsexi bytosťou na svete. K tomu dokážete výrazne dopomôcť, ak svoje telo ozvláštnite bielizňou s jemne šteklivým nádychom a doplníte ju vhodnými doplnkami. Nemusí sa však jednať hneď o čipkovanú spodnú bielizeň, v ktorej sa každá dáma nedokáže cítiť komfortne.

 

Dámske boxerky dokonale vyformujú zadok

Veľmi príťažlivo pôsobia aj sexi dámske nohavičky v strihu boxeriek. Jednak sú veľmi pohodlné a na druhej strane pre mužov veľmi atraktívne. Aj keď tento strih zakryte všetky chúlostivé partie, telo dámy vyformuje tak, že je jednoducho neodolateľná. V týchto nohavičkách vynikne najmä zadok, ktorým môžete vášho partnera jemne zvádzať a následne si ho úplne podmaniť. Dámske nohavičky v strihu boxeriek si môžete zadovážiť v rôznych farbách či s aplikovanými vzormi, mnohokrát ešte zvýrazňujúcimi ich sexi nádych.

 

Príťažlivý športový outfit

Dámske boxerky je však vhodné skombinovať s vrchným dielom spodnej bielizne. Keďže ide skôr o sexi športový outfit, k týmto nohavičkám sa nehodia žiadne saténové blúzky, nočné košieľky či korzety. Najlepšie urobíte, ak stavíte na úplnú jednoduchosť. Tielka pre nežné pohlavie sú ideálne do kombinácie práve s dámskymi boxerkami, s ktorými vytvoria veľmi príťažlivé spodné oblečenie. Mnoho pánov preferuje na ženách skôr športový štýl, a to dokonca aj pri spoločných hrátkach. Ak je podobný aj váš muž, nezabudnite sa vybaviť príťažlivou športovou spodnou bielizňou. Tú navyše prakticky využijete aj na bežné nosenie.

 

Tradičnú erotickú bielizeň dokonale doplnia šperky

Dámy, ktoré pri zvádzaní svojho partnera vsádzajú skôr na tradičnú erotickú spodnú bielizeň, dokážu jej potenciál často ešte znásobiť. A to vhodne zvolenými doplnkami, najmä šperkmi. Tie z vás aj v odvážnom prádle spravia dokonalú dámu, ktorá partnera určite nenechá chladným. Nenechávajte preto ani vy nič na náhodu a doplňte erotickú bielizeň doplnkami. Aj vy kúpte šperky s elementmi Swarovski, v ktorých určite pred partnerom zažiarite.

Súvisiace príspevky