Naše zuby nebudú biele večne, ak im nebudeme venovať pravidelnú pozornosť. V súčasnosti však bielenie zubov dokáže byť rýchle a úplne bezbolestné.

Asi každý z nás chce dosiahnuť biele zuby alebo si ich v takomto stave udržať čo najdlhšie. To si ale pochopiteľne žiada určitú formu údržby, pretože zuby neustále prichádzajú do kontaktu s rôznou stravou a faktormi, ktoré ich pravidelne znečisťujú.

Sú známe názory, že rôzne formy bielenia zubov ich dokážu zároveň poškodzovať a takisto priniesť nepríjemnú bolesť. Konkrétne ide o to, že niektoré takéto procesy výrazne ničia zubnú sklovinu a na to si dať treba pozor! Našim cieľom preto musí byť metóda, pomocou ktorej si zo zubov odstránime usadeniny, škvrny a iné neželané nečistoty. Zároveň ale takýto postup nesmie prinášať bolesť či postupné poškodzovanie zubnej skloviny.

V takomto prípade vás asi napadne odborné ambulantné bielenie. Áno, prakticky pri mnohých problémoch je odporučené zveriť sa do rúk odborníkom, respektíve svojmu (zubnému) lekárovi. S týmto tvrdením samozrejme mnohí súhlasíme. Ale spomeňme aj známe faktory, o ktorých sa moc nehovorí. Ten, kto navštevuje lekára alebo svojho zubára asi vie, o čom je reč. Svoje miesto si musíte vybojovať, nájsť si voľný čas alebo pridlho čakať, kým sa dostanete na rad. A vo finále musíte zaplatiť nemalú čiastku, ktorá môže narušiť váš finančný rozpočet.

Nechceme tým zhadzovať prácu a význam odborníkov. Ale chceme poukázať aj na praktickú cestu, ktorú v prípade bielenia zubov dokáže zvládnuť aj laik. Avšak za predpokladu, ak mu nechýba LED sada na bielenie zubov. Vlastne takáto sada v zložení LED svetlo a  gél sa využíva takisto v kozmetických salónoch a vravíme preto o veľmi komfortnom riešení.  Riešení, ktoré môžete mať po ruky vždy, ak budete disponovať touto sadou, čo prináša rýchly, ale dlhodobý účinok pre biele zuby.

  • Navyše ide o postup, ktorý úplne bezbolestný a nepoškodzuje sa s ním zubné sklovina. To sú určite faktory, čo ocenia aj tí z nás, čo majú citlivé zuby.

Súvisiace príspevky