Tiež máte poctivé drevostavby spojené s použitím guľatiny alebo hranolov so širokým prierezom? Ešte donedávna tomu skutočne tak bolo, moderné stavby však môžu vyzerať oveľa elegantnejšie a vzdušnejšie. Súčasné zrubové domčeky ponúkajú veľa možností, stačí sa len inšpirovať. Drevenice a rodinné zrubové domčeky Martina Roubala, ktorý na našom trhu pôsobí už dlhý rad rokov, si v mnohých smeroch vzali inšpiráciu z tradície zrubového obydlia na našom území. Osvedčené tepelno-izolačné vlastnosti dreva alebo atraktívne exteriérové aj interiérové prvky patria ku stáliciam každej takejto stavby, ale ostatné konštrukčné riešenia a postupy je možné pojať aj oveľa modernejšie. V ponuke preto nájdete domy ideálne do mestskej zástavby aj do voľnej krajiny. Vyberte si aj vy ten svoj, ktorý bude slúžiť vašej rodine po niekoľko generácií.

 

Typové zruby aj individuálne projekty naozaj pre každého

Máte aj vy svoje vysnívané bývanie s pohľadovými galériami, veľkým oknom na juh, členenou strechou alebo veľkorysou vonkajšou terasou? Martin Roubal vám presne také postaví a nechá priestor i vašim ďalším prianiam a nápadom. Jeho heslom je individuálny prístup a férové jednanie, na ktorého konci vždy stojí spokojný zákazník.

Než sa rozhodnete, zájdite si na dovolenku …

Navrhnúť si vlastný dom ale nemusí byť tak jednoduché, ako sa zdá. V takom prípade bude najlepšie, ak si najskôr všetko potrebné vyskúšate na vlastnej koži. A prečo nespojiť tento zážitok napríklad aj s báječnou dovolenkou? Či už prepadnete kúzlu moderných chalúp Brusírna alebo Mlyn, podľahnete tajnosnubnému dychu histórie v múroch chalúp Ledárna či Roubalka alebo sa necháte okúzliť jahodovými oknami chalupy Šípková, určite nebudete ľutovať. Spoznajte, aké výhody má bývanie v drevostavbách a zarezervujte si svoj pobyt ešte dnes na http://www.chalupyroubal.cz/.Vaša perfektné dovolenka už na vás čaká.

Súvisiace príspevky