Black Friday, jeden z dní v roku, ktorý vás naláka na svoje zľavy. Skvelá novembrová príležitosť, ktorá vám prináša možnosť nakúpiť originálne vianočné darčeky pre svojich blízkych. Black Friday vznikol už v minulom storočí v USA a v Kanade a stal sa jednou z tradícií.

 

O e-shopu Dedoles, kde nájdete tie najlepšie vianočné darčeky

Dedoles vyjadruje úctu k individualite a prírodným zdrojom. Oblečenie, ktoré vo svojom portfóliu ponúka, má pridanú hodnotu. Či už ide o ručnú výrobu, výrobu z recyklovaných materiálov alebo spôsob výroby maximálne šetrný k životnému prostrediu – človek, ktorý si kúpi tento originálny kúsok, vyjadrí nielen svoje ja, ale aj postoj k celosvetovému diania.

 

Nakúpte svojim blízkym kreatívne kúsky Dedoles

Dedoles zastrešuje značky, ktoré vyznávajú vyššie hodnoty. Záleží im na zamestnancoch, výrobných procesoch, materiáloch a sú si vedomí svojich činov a dôsledkov, ktoré budú mať na celú spoločnosť.

Trendy kúsky, ktoré udávajú nový smer alternatívne módy, priateľské voči našej planéte a prírode. Už sa nemusíte rozhodovať, či nakúpite podľa svojho vkusu alebo svedomia, Dedoles to vyriešil za vás. Každý jeden darček alebo kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadríte svoje jedinečné JA.

Počas Black Friday sa môžete aj vy vyhrať s myšlienkou, nápady a nájsť také oblečenie, ktoré vašim blízkym vyvolá na tvári úsmev.

  1. Veselé ponožky

Medzi širokým portfóliom nájdete úchvatné veselé ponožky, ktoré sú symbolom Downovho syndrómu. Sú odlišné a predsa dokonalé, presne ako ľudia, ktorí Downov syndróm majú. Rôzne vzory, farby, štýly a kreácie upútajú každého jedinca, nech by mal akýkoľvek vkus.

  1. Bavlnené mikiny

Hľadáte pohodlnú mikinu, ktorá je vyrobená v súlade s prírodou a má originálny dizajn? V e-shope Dedoles také kúsky nájdete. Mikiny sú nielen teplé a štýlové, ale aj zaujímavé. Doplnia váš outfit, rozžiaria ho a dodajú vám šmrnc. Motívy prírody i zvierat čakajú len vás.

  1. Tričká

Tričko sa môže javiť ako príliš obyčajný darček. S e-shopom Dedoles to však zaručene nie je pravda. V jeho ponuke nájdete tričká s umeleckými motívmi, s fantasy obrázkami, s gotickými prvkami a s designami svojich obľúbených hudobných kapiel, seriálov či filmov. Ešte stále to znie nudne?

Súvisiace príspevky