Môžno máte pocit,že je ťažké byť upravená a štýlová aj počas chladných mesiacoch, keď teplota rapídne klesá. Chce to viac nápaditosti a úsilia, aby ste vyzerali  štýlovo v chladnom počasí, ale je to veľmi možné, akonáhle prídete na ten správny grif. Pokiaľ sa budete sústrediť na praktickosť, môžete použiť z rôznych odevov a štýlov, ktoré sa už nachádzajú vo vašom šatníku. Kým je vrstvenie oblečenia kľúčom k udržovaniu väčšiny tela v teple, môžete pridať kusy do šatníka, ktoré vám pomôžu vyzerať  módne, zatiaľ čo budú stále poskytovať dodatočné teplo.

 

Kabáty

Zimný kabát je dôležitý pre chladnejšie mesiace, najmä ak žijete v oblasti náchylnej k nepriaznivému počasiu. Nájdete si kabát, ktorý je praktický a štýlový s trochou starostlivosti. Najprv vyhľadajte správne materiály. Budete potrebovať kabát, ktorý vás udrží v teple a má prvky ako vodotesné zipsy a vetracie klapky. Odtiaľ vyberte štýl a materiál, ktorý vyzerá skvele na vás. Ak chcete špeciálne funkcie, vyhľadajte veci, ako sú odnímateľné kapucne, ktoré sú štýlové a praktické. Nebojte sa, na trhu nájdete aj štýlové dámske kabáty.

Pridajte vestu alebo sveter

Hlavnou úlohou tejto vrstvy je pomôcť poskytnúť ďalšiu izoláciu a zachytávať teplo. To bude pravdepodobne viditeľná vrstva, takže hľadajte niečo, čo sa zhoduje s vašimi ostatnými kusmi oblečenia a iným šatníkom. Najmodernejšie svetre môžu byť tiež pekný doplnok pre profesionálnejšie prostredie. Pri vrstvení si zapamätajte, že vždy je lepšie vrstviť tenšie predmety, než sa snažiť obliecť robustný úplet pod hrubé sako.

Tieto vrstvy by mali byť vyrobené z prírodných vlákien, ako je napríklad vlna. To zahŕňa krajšie vlnené látky ako kašmír a angora. Ide o hrubšie materiály, ktoré poskytujú teplo, pričom nie sú príliš ťažké.

Vesty pomáhajú pokrývať a udržiavať telo v teple a môžu predstavovať peknú vrstvu pod bundou v chladnom počasí. Pretože nemajú žiadne rukávy, umožňujú vám ľahší pohyb rukami.

Súvisiace príspevky