Pre väčšinu mužov nie sú kvety ničím výnimočným. Veľa z nich si myslí, že kvety vyzerajú pekne a tiež pene voňajú, ale sú funkčným darčekom? Na druhej strane majú ženy tendenciu obdivovať kvety, najmä keď prichádzajú od mužov či ľudí, ktorí sú ich srdcu blízki. Aké sú dôvody, ktoré viedli k tejto dichotómii založenej na rodovej príslušnosti? Prečo kvety sú opojné pre ženy, zatiaľ čo muži majú tendenciu byť viac ľahostajní voči nim?

 

Skvelý darček pre ženu

Je to istá vec, ktorou  nemôžete nič pokaziť. Ak si napríklad vyberiete šperk alebo parfum, je tu šanca, že urobíte nesprávnu voľbu. Ale ak žena nie je alergická na konkrétnu kvetinu alebo sa jej skutočne nepáči, takmer nič nemôžete pokaziť kvetmi. Tie totiž poskytujú trvalú radosť.

Ak žena dostane kvety, okamžite sa jej na tvári vyčarí úsmev. Ale ten pocit radosti trvá dlhšie ako ten okamih! Potom, čo dostane kvety, umiestni si ich do vázy, je to okúzľujúca chvíľa. Potom premýšľa ako spraviť to najkrajšie kvetinové usporiadanie a ako nájsť to najlepšie miesto v dome, kde kvety skutočne vyniknú. Donáška kvetov bude príjemným prekvapením pre vašu manželku, matku či dcéru.

 

Potešia každú matku

Keď sa blíži Deň matiek veľa detí zaujíma, čo majú kúpiť svojej mamičke. Stavte na istotu a prekvapte ju krásnou kyticou! Kvety vždy robia ženy šťastné. Ak ste jej kyticu venovali už minulý rok, nevadí! Koniec koncov, každá kytica je jedinečná.

 

Donáška kvetov až do domu

V dnešnej modernej dobe, keď je každý zaneprázdnení, je možné objednať kvety online. Stačí navštíviť eshop www.kytica-expres.sk a vybrať si tú správnu, ktorou urobíte radosť milovanej osobe. Existuje veľa príležitostí vo vašom živote, keď príde on-line kvetinárska služba vhodná. Možno je to Deň matiek a žijete tisíce kilometrov od svojej mamy? Alebo možno ste na dlhšej služobnej ceste a chcete prekvapiť svoju ženu? Nech je akýkoľvek dôvod, on-line kvetinárske stránky majú často oveľa lepší výber kvetov ako tradičné miestne kvetinárstva. Stačí zadať do vyhľadávača napríklad donáška kvetov Bratislava a pár kliknutiami spraviť objednávku.

Súvisiace príspevky