Masážna terapia s názvom Tantra je revolučná forma masáže  pochádzajúca z Indie. Jej prínosné aspekty sú mnohé, avšak najznámejšia je ako hlboký nástroj liečenia a je tiež známa svojou schopnosťou odstrániť sexuálne a energetické blokády.

Odstránením  týchto prekážok človek môže zažiť prestavbu celej svojej bytosti a  môže byť prebudený na hlboké účinky na všetkých úrovniach – fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných a sexuálnych.

 

Naša sexuálna energia

Staroveký tantrickí učitelia študovali energiu v podstate rovnakým spôsobom ako súčasní vedci pristupujú k vede a dokazujú hypotézu, že energia je stavebným kameňom nášho vesmíru a existuje jej niekoľko druhov. Tantra masážna terapia je jeden výkonný a efektívny prostriedok, ktorý dokáže transformovať sexuálnu energiu. Ideálne tantra masáže môžu úplne zmeniť váš sexuálny život.

 

Čo sú blokády?

Väčšina jednotlivcov má v týchto dňoch blokády. Môžu byť fyzické, energetické, emocionálne, duševné, sexuálne alebo psychosomatické a príčina sa môže líšiť od človeka k človeku. Môžu tvoriť každodenné opakujúce sa návyky a skúsenosti, bolestivé spomienky alebo udalosti, ktoré sa v priebehu rokov zhoršujú alebo jednoducho kvôli hlboko zakoreneným psychosomatickým otázkam. Sexuálna blokáda sa napríklad môže prejaviť ako neschopnosť dosiahnuť hlboké stavy orgazmu, bolesť s pohlavným stykom, ktorá nemá zjavný fyzický základ, nedostatok sexuálnej túžby atď.

Blokovanie sa dá porovnať s vírusom, ktorý beží na pozadí počítača. Často neexistuje žiadny dôkaz o tom, že je prítomný a napriek tomu spôsobuje v operačnom systéme ničivé, nič netušiace spôsoby.

Benefity tantra masáže:

Náprava sexuálnej dysfunkcie: Tantra masážna terapia očisťuje telo, uvoľňuje blokády, prebúdza sexuálnu energiu a rozptýli túto vitálnu energiu do celého tela. Výsledkom je, že sexuálne dysfunkcie sa môžu bežne vyliečiť a sexuálne životy sa môžu dramaticky premeniť.

Zdravie a liečenie: Tantra masážna terapia s využitím špecifických metód učí telo, ako používať sexuálnu energiu ako liečivú energiu. Stimuluje proces čistenia s využitím silného zdroja obnoviteľnej energie a aktiváciou špecifických bodov hojenia a uvoľnenia. V dôsledku toho sa mnohé chronické zdravotné problémy môžu napraviť a nahradiť obnoveným zdravím a vitalitou.

Lepší orgazmus: Sex sa stáva transcendentnejšou a duchovnejšou skúsenosťou, v ktorej sa orgazmus môže predĺžiť na minúty a dokonca hodiny, a dvaja milenci môžu jazdiť spolu na vlnách rozkoše a radosti. Muži a ženy môžu mať viacero orgazmov za sebou a ich sexualita sa zvýši.

Súvisiace príspevky