Podnikáte s výrobným materiálom alebo potrebujete neustále niečo uskladňovať, no nemáte dostatok priestoru? Aby sa vám vaše veci nepoškodili vplyvom dažďa či vlhkosti, riešením sú stany či haly.

Vietor ani dážď vás neprekvapí

V závislosti od vašich preferencií si môžete vybrať z rôznych štýlov a funkcií. Ak však hľadáte niečo ľahké a jednoduché na svojpomocné postavenie, skladové stany sú pravdepodobne najlepšou voľbou. Sú obľúbenou voľbou aj preto, že poskytujú dostatočné množstvo ochrany na rôzne materiály alebo motorové vozidlá. Vo všeobecnosti ich môžete položiť na akýkoľvek povrch (dlažba, tráva, kameň, zem i betón). Strecha a bočné strany zakrývajú konštrukčnú základňu a poskytujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

Najčastejším využitím stanov či plachtových hál je poskytovanie tieňa a ochrany počas celého roku bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Často sa používajú aj ako doplnok k trvalým stavbám, ako sú domy, kancelárie alebo priemyselné výrobne. Kryt skladového stanu je ohňovzdorný a zaručuje bezpečnosť celej konštrukcie.

Bezpečné uloženie

Moderné skladové stany je typ vonkajšieho prístrešku, ktorý poskytuje ochranu pred prírodnými živlami. Existujú v mnohých veľkostiach, tvaroch a štýloch, ale pri všetkých sa môžete spoľahnúť na ich pevnosť a odolnosť. Každý typ má svoj jedinečný účel a výhody.

Plachtové haly môžu byť dostatočne veľké na to, aby ste mohli všetko uskladniť na jednom mieste, alebo môžu byť rozdelené na viacero menších úložných priestorov, keď použijete vnútri regály či ďalšie úložné konštrukcie. Nemusíte sa tiež obávať, že vietor poškodí materiál či iné uskladnené veci, takže môžu bezpečne zostať vo vnútri plachtovej haly aj počas nepriaznivejšieho počasia.

Rôzne druhy plachiet si vyžadujú aj rôzne postupy údržby, napríklad pravidelné čistenie plachty, aby sa udržala v dobrom stave a slúžila na 100 percent.

Súvisiace príspevky