Môžete na sebe nosiť hocijaké kombinácie farby v ktoromkoľvek ročnom období, ale nemôžete poprieť, že niektoré odtiene sa zdajú byť vhodnejšie pre určité ročné obdobia. Napríklad ružové, svetložlté a biele farby sa zdajú byť vhodnejšie na leto, zatiaľ čo tlmené, mierne tmavšie tóny sú najlepšími farbami, ktoré sa nosia na jeseň. Jeseň ponúka tie najlepšie odtiene, pretože existuje veľa nádherných možností, z ktorých si môžete vybrať.

Takže, aké farby by ste mali nosiť na jeseň, keď začína prichádzať chladnejšie počasie? Pripravili sme si pre vás tie najobľúbenejšie farby pre dámske oblečenie, ktoré vám pomôžu zostaviť štýlový a trendový šatník pre prichádzajúcu sezónu.

Mnoho z týchto unikátnych odtieňov vyzerá skvele samostatne, ale miešanie a kombinovanie neočakávaných farieb môže pomôcť pri vytváraní podpisového štýlu alebo vzhľadu. Pridanie neočakávaného prvku do outfitu umožňuje vytvoriť umenie a originalitu, ktorá optimalizuje individualitu.

 

Marsala

Marsala je farba roka, a pretože je to perfektný odtieň pre jeseň a zimu, určite ho uvidíte všade. Marsala je červeno-hnedá farba a je celkom podobná vínovej farbe. Je to nádherný odtieň, ktorý  krásne dopĺňa každý outfit. Obzvlášť obľúbené sú oversize vínové šaty, pod ktoré si môžete dať vzorované pančuchy a  vysoké topánky. Túto farbu využijete na teplých svetroch, nohaviciach alebo aj doplnkoch  v chladných jesenných dňoch.

 

Horčicová

Je to jemný, utišujúci a teplý odtieň, ktorý v nás vzbudzuje len dobré pocity. Horčica vyzerá obzvlášť skvelo na robustných svetroch a teplých šatách. V tejto farbe budete výrazná a určite vás nikto nepriehľadne.

 

Martini Olive

Martini Olive je olivovo zelený odtieň, ktorý môžeme považovať za úplne všestranný a je jedným z najobľúbenejších farebných trendov z jesene 2018 – 2019 a sme si celkom istí, že mnoho módnych značiek na vysokej úrovni ho prijme aj do nadchádzajúcej sezóny. Môžete ho nosiť samostatne alebo v kombinácii s väčšinou farieb na tomto zozname a skvelý výsledok je zaručený!

Súvisiace príspevky