Vybrať spodnú bielizeň, ktorá perfektne padne vašim krivkám, je mnohokrát nadľudský výkon. Ak hľadáte modely, ktoré by vyzdvihli vaše prednosti, ale zároveň zakryli nedostatky, potom by ste nemali kupovať bielizeň od oka. Ak nemáte potuchy, ako vybrať správne kúsky, v ktorých budete vyzerať neodolateľne, však zároveň sa cítiť príjemne, pozrite sa na niekoľko nasledujúcich tipov.

 

Ukážte svoje prednosti

Samozrejme každá žena je krásna. Občas sa nájdu menšie nedostatky, ale naučte sa ich prebiť svojimi prednosťami. Pokiaľ máte štíhle nohy, ukážte ich. Ak sa môžete pýšiť pevným poprsím, poukážte na neho. V ponuke sú podprsenky rôznych druhov. Vyskúšajte aj korzety či zvodné košieľky. Dámska spodná bielizeň je naozaj rozmanitá a rôznorodá.

Spodná bielizeň správne skombinujte

Spodnú bielizeň, či už dámsku či pánsku, vyrába veľa ikonických značiek, pričom medzi obľúbené patria Tommy Hilfiger a Calvin Klein. Ak si kupujete napríklad nohavičky Tommy Hilfiger, je dobré zvoliť od rovnakej značky aj podprsenku, nech máte celý komplet. Predsa len taká ucelená kombinácia pôsobí na mužov oveľa lepšie.

 

Nemusíte ísť za každú cenu s módou

Ak sa povie spodná bielizeň Calvin Klein, ako prvé si asi predstavíte jednoduchú, ale zase komfortnú bielizeň. Calvin Klein ponúka jednotlivé kúsky predovšetkým v bielej, čiernej a šedej farbe. Ide totiž o neutrálne odtiene, ktoré sa hodia v podstate pod akékoľvek oblečenie. Nemusíte ísť nutne s dobou. Ak sa vám dobre nosí všetko od značky Calin Klein, nenúťte sa do inej značky, ktorá je v móde. Možno vám zle sadne, a potom by ste sa po celý deň cítila zle. Zrejme nám dáte za pravdu, že ísť do práce v nepohodlnom oblečeniu je nočná mora. Pozor, dbajte aj na správnu veľkosť. Spodná bielizeň by vás nemalo nikde ťahať a tlačiť.

Myslite tiež na svojho partnera. Pánska bielizeň je stávkou na istotu. Pokojne môžete zvoliť rovnakú značku, ako si kupujete vy.

Súvisiace príspevky