Hľadáte inšpiráciu do bytu a neviete, kam se máte obrátiť a tiež vás nenapadá nič, čo by mohlo váš interiér zútulniť a ešte viacej ozdobiť? Jedným z riešení môže byť kvalitný a krásny ručne vyrobený obraz. Nielen že dodá vašemu domovu osobitné kúzlo, ale predovšetkým ohromí svojou jednoduchosťou a zároveň jedinečnosťou. Firma ,,Dekobraz“ vyrába už desať rokov obrazy, ako sú napríklad obrazy Eiffelovky, obrazy móla, obrazy feng šuej, obrazy slnečníc, obrazy známych miest, ako je obraz Londýna a veľa dalších. Pri výrobe dbáme na precízne a kvalitné vyhotovenie a snažíme sa zaistiť  čo najbezpečnejšiu a najrýchlejšiu dopravu ku klientovi.

 

Kvalitná ručná práca

Fotografie tlačíme na plátno špičkovou profesionálnou 12  atramentovou technikou značky Canon a pigmentovými atramentami tiež značky Canon s veľmi ostrým rozlíšením. Pracujeme úplne ekologicky a nepoužívame vôbec žiadne riedidlá. Životnosť každého diela je najmenej 50 rokov a to bez najmenšieho vyblednutia a straty farebnosti. Tlačíme na značkové plátna a nielen abstraktné obrazy napíname na kvalitné masívne borovicové drevené rámy, ktoré sú ručne opracovávané. Garantujeme svojim zákazníkom, že pokiaľ si u nás objednajú akýkoľvek moderný obraz, či už sa jedná o čiernobiely obraz, alebo obraz farebný, s finálnym produktom budete nadmieru spokojní. Nechajte si vyhotoviť obrazy do bytu práve u nás a obklopte sa dokonalým dielom!

 

Zákazník na prvom mieste

Samozrejme aj my myslíme v prvom rade na spokojnosť svojich klientov a pripravujeme im rôzne akcie, napríklad v podobe množstevnej zľavy. Pri nákupe troch akýchkoľvek obrazov z portfólia poskytujeme zľavu 16 %. Záleží len na vás, aký obraz si zvolíte. Samozrejme sa vám úplne podriadime, takisto zariadime aj veľkosť obrazu podľa vašich predstáv. Vašu zásielku moderného obrazu vám doručí kuriérska spoločnost GLS a to v čo najkratšom časovom rozmedzí. Každý má rád niečo iné. Niekto prírodu, proto volí obrazy kvetov, ako sú obrazy ruží, obrazy orchideí, alebo obrazy zvierat. Iný si zase vyberie obrazy miest, ako je obraz Prahy, obraz Londýna a iné. ,, Dekobraz“ sa postará o to, aby bolo vaše dielo dokonalé.

Súvisiace príspevky